Software Money S4

Podnikový informační systém Money S4 je ideální pro společnosti, které potřebují, aby se ERP přizpůsobilo jejich potřebám. Money S4 nabízí bohaté možnosti nastavení, snadné ovládání, kterému pomůže základní zaškolení, i rychlou instalaci informačního systému.

Informační systém podniku Money S4 ocení i společnosti, které požadují vlastnosti velkých ERP informačních systémů, ale v současnosti si nemohou dovolit investici v řádech statisíců korun. Pro vedení účetnictví a daňového poradenství jej využívají také větší účetní společnosti.

Money S4 vás potěší rychlým nasazením, na které stačí několik dní, i rychlým a bezpečným zpracováním dat uložených v SQL databázi. Uživatelé účetního programu Money S3, kteří časem potřebují robustnější informační systém podniku, oceňují plynulý přechod na Money S4.

Typický uživatel:

Typickým uživatelem ERP systému Money S4 je společnost, která používá až 10 PC a ročně pracuje nejméně se stovkami tisíc dokladů. Cena podnikového informačního systému Money S4 se pohybuje v průměru od 50 000 do 120 000 Kč.

Výhody informačního ERP systému Money S4

Málokterý informační systém podniku nabízí funkce pokročilého ERP řešení a současně zajistí extrémně rychlou instalaci a nízké pořizovací náklady. Money S4 běží na motoru výkonného a moderního systému a současně nevyžaduje složitou předimplementační přípravu. Instalace se proto podobá nasazení běžného programu.

I přesto vám však podnikový informační systém nabídne dílčí funkce na míru, a navíc máte dalekosáhlé možnosti uživatelského přizpůsobení. Spokojenost vám zaručí mimo jiné uživatelské sloupce v seznamech, automatické akce nebo neuvěřitelně rychlá práce se seznamy.

Proč zvolit ERP Money S4? Rozdíly S3/S4/S5

Účetní program Money S3 je typickým „krabicovým řešením“ pro uživatele, kteří chtějí bezstarostně vést účetní agendu a nepotřebují žádné individuální funkce či složitá nastavení systému. ERP Money S5 je naopak pro velké společnosti či náročné uživatele, kteří chtějí systém přizpůsobit na míru podle svých potřeb.

Pokud nevyužijete všechny možnosti implementace na míru a Money S5 je pro vás moc veliké a složité, zatímco Money S3 je moc jednoduché, tak právě pro vás je ideální cestou podnikový informační systém Money S4.

Jednoduchá obsluha informačního systému

Přestože podnikový informační systém Money S4 nabízí opravdu mnoho funkcí, ovládání je pozoruhodně snadné. Díky tomu si s ním i nový uživatel poradí snadno a rychle. A jestli jste už pracovali například s Money S3, oceníte podobný vzhled i logiku práce. Všechny produkty rodiny Money si jsou totiž vizuálně podobné.

Informační systém Money S4 má také rychlé kontextové vyhledávání – stačí prostě začít psát a systém automaticky zúží nabídku podle prvních písmen hledaného záznamu.

Hledat můžete také od konce, full-textově, nebo s pomocí filtrů s bohatými možnostmi definice hledaného záznamu včetně operátorů „AND“ a „OR“.

Komunikace ERP Money S4 s okolím

Při práci se určitě čas od času setkáte s tím, že máte informace například v tabulkách, textových dokumentech, databázích nebo internetových obchodech a potřebujete je přenést do svého informačního systému.

A zpravidla potřebujete pracovat nejen s daty, ale i s celými soubory. Informační systém podniku Money S4 nabízí mnoho možností, jak na to:

 • Uložení souborů do databáze: své smlouvy ukládáte přímo u záznamu obchodního partnera v Adresáři. Stejně tak důležité maily či naskenované originály objednávek.
 • Komunikace s daty poskytovanými státní správou: překlepy jsou minulostí. Importujte vždy správná data z ARESu obchodního a živnostenského rejstříku) a kontrolujte správné DIČ pomocí databáze VIES!
 • Lustrace obchodních partnerů: podnikový informační systém Money S4 nabízí možnost ověřit solventnost obchodních partnerů díky synchronizaci s CreditInfo a ISIR (insolvenčním rejstříkem).
 • XML komunikace: nejen prostřednictvím předem připravených šablon dokáže informační systém Money S4 komunikovat i se systémy podporujícími XML výměnu dat.
 • Datové schránky: součástí systému je samozřejmě také „čtečka“ datové schránky, která vás vždy upozorní na nové zprávy.
 • Export: export dat a tiskových výstupů z ERP do různých datových formátů je snadný. Zvládnete ho stisknutím jediného tlačítka. Informační systém podniku Money S4 podporuje např. XLS, PDF (včetně digitálního podpisu), BMP, CSV, JPG i řadu dalších.

Bezpečnost v ERP především

Podnikový informační systém Money S4 vyvíjíme s důrazem na bezpečnost práce s daty. Minimalizujeme proto vnější i vnitřní rizika jejich poškození.

Data se vždy automaticky ukládají na Microsoft SQL Server v transakčním režimu, při kterém odpadají starosti s jejich nekonzistencí nebo ztrátou. A to například i při výpadku elektrického proudu.

Toto technické řešení informačního systému podniku navíc výrazně zvyšuje výkonnost a rychlost systému. Oproti běžným účetním programům je tak informační systém ERP Money S4 mnohonásobně rychlejší.

Vnitřní bezpečnost zajišťují komplexní přístupová práva, která využívají systém rolí. Tento systém funguje i jako prevence proti krádeži dat.

Různí uživatelé mohou mít v ERP systému stejné či různé role. Dovolují nebo zakazují jim upravovat, vytvářet nebo prohlížet jednotlivé záznamy až do konkrétních údajů na různých kartách v seznamech. Informační systém vám navíc dovolí přidělit každému zaměstnanci i víc rolí.

Kontroling v ERP informačním systému

Bez správného vyhodnocení firmy a podpory efektivního rozhodování nemůže ERP řešení fungovat. Podnikový informační systém Money S4 má rozsáhlé kontrolingové nástroje, se kterými vyhodnotíte fungování firmy z mnoha úhlů pohledu a podle více kritérií současně.

S Money S4 je maximálně snadná a ekonomická také evidence dílčích zakázek, aktivit nebo kontrola nákladů.

ERP podnikový informační systém Money S4 vyvíjíme podle norem ISO 9001:2008 – CÍGLER SOFTWARE, a.s., získal od certifikačního místa URS Czech Certifikát s registračním číslem 35325/A/0001/UK/Cz podle normy ISO 9001:2008 na veškerou činnost společnosti. Společnost je rovněž držitelem certifikace Microsoft Gold Certified Partner. ERP podnikové informační systémy Money získaly i řadu ocenění, například Slovak Gold, Microsoft Awards a IT Produkt roku. ERP řešení Money S4 prochází také pravidelným auditem.


 


13 položek

  | 1 | 2 |

Money S4 - Automatic

 • 1 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost SW vyžaduje odbornou instalaci i

Modul je dodáván zdarma, ale ke svému chodu potřebuje CAL licenci.

Money S4 - EET

 • 2 408 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost SW vyžaduje odbornou instalaci i

Modul Evidence tržeb pro ERP Money S4 vám umožní evidovat veškeré hotovostní platby. Nemusíte si tak…

SW MS SQL Server Royalty - server, licen…

 • 4 250 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost SW vyžaduje odbornou instalaci i

Microsoft SQL server 2016 Royalty, speciální edice k programům CSW Money S4, S5, VARIO.

SW MS SQL Server Royalty - klient, licen…

 • 4 250 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost SW vyžaduje odbornou instalaci i

Microsoft SQL server 2016 Royalty, speciální edice k programům CSW Money S4, S5, VARIO.

Money S4 - CRM

 • 6 038 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost SW vyžaduje odbornou instalaci i

Zefektivněte fungování své firmy pomocí modulu CRM. CRM software vám dá lepší přehled o chování vašich…

Money S4 - Přístupová licence (CAL - sou…

 • 8 458 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost SW vyžaduje odbornou instalaci i

licence pro 1 současně pracujícího uživatele

Money S4 - Zakázky

 • 8 458 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost SW vyžaduje odbornou instalaci i

Modul Zakázky vám výrazně zjednoduší řízení vašich zakázek a zvýší váš přehled o nich ve všech fázích…

Money S4 - Outlook2Money

 • 8 458 Kč Cena s DPH
 zak.

Dostupnost SW vyžaduje odbornou instalaci i

synchronizace Money S4 s MS Outlook

Money S4 - EKO-KOM

 • 9 668 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost SW vyžaduje odbornou instalaci i

Při použití obalů, podléhajících ekologické likvidaci, vytváří tento modul příslušné pravidelné výkazy…

Money S4 - Expedice

 • 9 668 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost SW vyžaduje odbornou instalaci i

Dnes už nejen profesionální internetové obchody, ale i běžní prodejci potřebují efektivním způsobem distribuovat…

Money S4 - Sklady Plus

 • 12 088 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost SW vyžaduje odbornou instalaci i

obsahuje: Generování objednávek, Příslušenství a alternativy, Varianty, Více měrných jednotek, Více čárových…

Doprava zdarma

Money S4 - EDI Komunikace

 • 18 138 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost SW vyžaduje odbornou instalaci i

Modul slouží k výměně dokumentu pomocí protokolu EDI.

Doprava zdarma


  | 1 | 2 |


Značka

Rychlý kontakt:

  591 142 142

Prodejna: Mírová 297/17
703 00 Ostrava-Vítkovice
E-mail: pimpala@pimpala.cz

Naše souřadnice:

49°48´52.803´´ N, 18°16´17.020´´ E (49.8148046, 18.2717461)

Na prodejně můžete použít platební karty:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


© 2019, Ing. Antonín Pohludka – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky