Úvod Síťové prvky a VoIP Datová uložiště, NAS Synology DEVICE LICENSE (X 4) - kamerová licence

Synology DEVICE LICENSE (X 4) - kamerová licence

Synology DEVICE LICENSE (X 1) umožňuje zvýšit počet použitých IP kamer připojených pomocí Snyology Surveillance Station. Detailní informace

Cena s DPH 5 159 Kč
Cena bez DPH 4 264 Kč
 ks
Dostupnost Zboží na E-SHOPU (48h.) i
Kód produktu DEVICE LICENSE (X 4)

Detailní popis Synology DEVICE LICENSE (X 4) - kamerová licence

Synology DEVICE LICENSE (X 1) umožňuje zvýšit počet použitých IP kamer připojených pomocí Snyology Surveillance Station. 
Počet maximálně možných připojených kamer se liší dle použitého modelu.


Balíčky Synology Surveillance Device Licence Packs jsou určeny k rozšíření kamer, I/O modulů a přístupových ovladačů nastavených v Synology Surveillance Station. Standardně jsou na DiskStation nebo RackStation nainstalovány dvě licence zařízení, NVR standardně obsahuje instalaci více licencí. V případě potřeby lze pro dodatečná monitorovací zařízení zakoupit další licence.


Licenční plán
Díky použití těchto licenčních klíčů v uživatelském rozhraní Surveillance Station budete na svých produktech Synology moci nastavit a spravovat více monitorovacích zařízení. Každá IP kamera, I/O modul a přístupový ovladač zpravidla vyžadují jen jednu licenci. U některých kamer se však používají různé metody fakturace. Více informací naleznete v následující sekci.


Maximální počet monitorovacích zařízení podporovaných jednotlivými produkty Synology zjistíte v technickém popisu každého modelu.
Poznámka:  • Při provozování na Virtual DSM standardně Surveillance Station žádné licence zařízení neobsahuje.

  • NVR je produkt určený výhradně pro monitoring, NVR216 standardně obsahuje 4 licence zařízení.

Zvláštní způsoby licencování
Synology Surveillance Station používá pro jednotlivé kamery, např. pro panoramatické kamery, kamery s více objektivy nebo video server pro analogové kamery, různé způsoby fakturace. Podrobnější údaje o podporovaných kamerách se dozvíte v seznamu podporovaných kamer, který
najdete na webu výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/model.php?II=237&ref=product_overview


V uvedené tabulce naleznete podrobný příklad způsobů licencování pro čtyři různé typy kamer. Některé panoramatické kamery (např. Axis M3007) podporující nativní rozvinutí obrazu mohou poskytnout více než jeden přenos (např. Quad View, Double Panorama a Original View) najednou. Každá z běžných a panoramatických kamer vyžaduje pouze jednu licenci.
Existují dva typy kamer s více objektivy - s pevnými objektivy a vyměnitelnými objektivy. Kamery s pevnými objektivy, které nabízejí více než jeden přenos najednou, budou vyžadovat pouze jednu licenci. U kamer s vyměnitelnými objektivy je vám společnost Synology bude fakturovat podle počtu kanálů. Ukažme si to na příkladu Axis F44. Axis F44 (s maximálně čtyřmi objektivy) umožňuje až pět kanálů přenosů videa. Čtyři kanály odpovídají čtyřem objektivům, pátý kanál představuje společný pohled všech čtyř kamer. Přejete-li si zobrazit všech pět kanálů v Surveillance Station, bude vám společnost Synology fakturovat pět licencí.


Video servery, jako je např. Vivotek VS8801, lze připojit k až 8 analogovým kamerám. V takovém případě vám Synology naúčtuje poplatky za 8 licencí. Toto pravidlo se vztahuje též na video servery podporované v Surveillance Station.
Aktivace licence a omezení
V Surveillance Station přejděte do části Hlavní nabídka > Licence a klikněte na Přidat. Instalační průvodce vám poradí s přidáváním licencí zařízení do Surveillance Station.
Licenční klíč lze využít pouze pro jeden produkt Synology, nicméně abychom vyhověli zvláštním požadavkům uživatelů, lze každý licenční klíč jednou migrovat.
Poznámka:  • Pro aktivaci licence je vyžadováno online připojení.

  • Od verze Surveillance Station 8.0 je počet migrací licence omezen na jednu.

  • Pokud je součástí nastavení CMS více než jeden produkt Synology, lze licence zahrnutých zařízení v rámci CMS clusteru sdílet.

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Rychlý kontakt:

  591 142 142

Prodejna: Mírová 297/17
703 00 Ostrava-Vítkovice
E-mail: pimpala@pimpala.cz

Naše souřadnice:

49°48´52.803´´ N, 18°16´17.020´´ E (49.8148046, 18.2717461)

Na prodejně můžete použít platební karty:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


© 2019, Ing. Antonín Pohludka – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky