Úvod Síťové prvky a VoIP Média konventory TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter. Převodník metalické sítě na optickou. Detailní informace

Cena s DPH 932 Kč
Cena bez DPH 770 Kč
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu MC110CS

Detailní popis TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

Automatické vyjednávání pro 10/100 Mbit/s a automatická detekce MID/MID-X pro port TX.
Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
Prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.
Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.
Externí napájení

Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
Prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.
SPECIFIKACE

Standardy a protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Základní funkce

Poloduplexní/plně duplexní režim přenosu pro port FX
Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x)
Poloduplexní řízení toku (Backpressure)
Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení

Porty: 1 port 100M SC
1 port 100M RJ45 (Auto MDI/MDIX)

Vlnová délka: 1310nm
Síťová média 10BASE-T

Kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)
Síťová média 1000BASE-T

Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)
Síťová média 1000BASE-FX

Jednorežimový optický kabel
Indikátory LED

PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Rozměry (Š*H*V) 94,5*73,0*27,0 mm

Napájení: Externí napájecí adaptér (součást balení AC-DC Power Adapter DC9V/600mA)
Max Power Consumption: 2.5W

Bezpečnost a emise: FCC, CE
Provozní prostředí: Provozní teplota: 0–40 °C
Neprovozní teplota: -40–70 °C
Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Značka

Rychlý kontakt:

  591 142 142

Prodejna: Mírová 297/17
703 00 Ostrava-Vítkovice
E-mail: pimpala@pimpala.cz

Naše souřadnice:

49°48´52.803´´ N, 18°16´17.020´´ E (49.8148046, 18.2717461)

Na prodejně můžete použít platební karty:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


© 2018, Ing. Antonín Pohludka – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky