Xiaomi Yeelight Remote Control

Dálkové ovládání osvětlení navržené pro vaše pohodlí, jednoduchý design, snadné použití, kompatibilní s LED stropním světlem společnosti Yeelight, bílá barva.S dálkovým ovládáním systému Yeelight je nastavení osvětlení opravdu snadné. Vyzkoušejte také režim útulného měsíčního světla. Nastavení jasu a teploty barev lze ... více
239.67 Kč bez DPH
Na dotaz
290 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 6924922201137
EAN: 6924922201137
Záruka: 24
Výrobce: XIAOMI
Popis a parametry

Xiaomi Yeelight Remote Control

Dálkové ovládání osvětlení navržené pro vaše pohodlí, jednoduchý design, snadné použití, kompatibilní s LED stropním světlem společnosti Yeelight, bílá barva.

S dálkovým ovládáním systému Yeelight je nastavení osvětlení opravdu snadné. Vyzkoušejte také režim útulného měsíčního světla. Nastavení jasu a teploty barev lze pomocí dotyku špičky prstu. Užijte si skutečné pohodlí díky praktickému ovladači.

Na rozdíl od tradičních dálkových ovladačů je toto od společnosti Yeelight vyznavačem minimalismu. Dostatečně malé na to, aby děti i starší lidé mohli ovládat světlo pouze jednou rukou a intuitivně podle ikon. Dálkové ovládání Yeelight vám přináší zbrusu novou zkušenost s osvětlením.
Oblast využití
Osvětlení
Připojení
Bezdrátové
Rozšiřitelnost
Uzavřený systém
Chytrá domácnost kompatibil
Ano

Xiaomi Yeelight Remote Control

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené