Allied Telesis AT-IMC200T/SC

VLASTNOSTIBarva ŠedáMaximální přenosová vzdálenost 2000 mPřenosová rychlost sítě Ethernet 10,100 Mbit/sInterní NeBezpečnost UL 62368-1, EN 62368-1, UL 60950-1 (UL mark), CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 (cUL mark), EN 60950-1 (TUV mark)LED indikátory AnoTechnologie propojení KabelPočet portů Ethernetu (RJ-45) 1Kód mezinárodní... více
8 919.01 Kč bez DPH
Na dotaz
10 792 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: AT-IMC200T/SC
EAN: 767035210520
Záruka: 24
Výrobce: ALLIED TELESIS
Popis a parametry

Allied Telesis AT-IMC200T/SC

VLASTNOSTI
Barva Šedá
Maximální přenosová vzdálenost 2000 m
Přenosová rychlost sítě Ethernet 10,100 Mbit/s
Interní Ne
Bezpečnost UL 62368-1, EN 62368-1, UL 60950-1 (UL mark), CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 (cUL mark), EN 60950-1 (TUV mark)
LED indikátory Ano
Technologie propojení Kabel
Počet portů Ethernetu (RJ-45) 1
Kód mezinárodní ochrany (IP) IP30
Hmotnost 748 g
Provozní rozsah teplot (T-T) -40 - 75 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost 5 - 95 %
Rozsah teplot při skladování (T-T) -40 - 85 °C
Konektor pro optická vlákna SC
Maximální přenosová rychlost 100 Mbit/s
Typ rozhraní Ethernetu Fast Ethernet
Auto MDI/MDI-X Ano
Podpora VLAN Ano
Vlnová délka 1310 nm
Vstupní napětí 12 - 48 V
UDRŽITELNOST
Certifikace TAA EMI/Emission & Stability FCC Class A EN55024 (immunity standard) EN55032 Class A EN55035 VCCI Class A
Osvědčení o udržitelnosti RoHS
VÝKON
Podpora pro Jumbo Frames Ano
Automatické vyjednávání Ano
Porty pro optická vlákna 1
Tx power (max) -14 dBmW
Tx power (min) -19 dBmW
Rx power (min) -32 dBmW
Rx power (max) -3 dBmW
DALŠÍ CHARAKTERISTIKY
Šířka 111 mm
Hloubka 96 mm
Výška 35 mm
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) 5 - 95 %
Provozní nadmořská výška 0 - 3048 m
PŘENOS DAT
Rámy jumbo 10000
Rychlost přeposílání paketů (100 Gbps) 148800 pps
Rychlost přeposílání paketů (10 Gbps) 14880 pps
Rychlost přeposílání paketů (1 Gbps) 1488000 pps
Store-and-forward Ano
POČÍTAČOVÁ SÍŤ
Vstupní rozhraní převodníku 10Base-T,100Base-T,1000Base-T
Výstupní rozhraní převodníku 100Base-FX
VZHLED
Montáž na lištu DIN Ano
ParametryPorovnání
Konektor DisplayPort
Ne
Konektor HDMI
Ne
Obsahuje switch
Ano
Optika
Ano
HDMI
0 ks
DP
0 ks
POE
Ano
Počet SFP portů
1

Allied Telesis AT-IMC200T/SC

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené