Dodací a platební podmínky

 


Revize - aktualizováno 9. dubna 2020 


 


Způsoby dodání zboží v kombinaci s možnostmi platby - volíte ve druhém kroku objednávky


Zboží objednané na našem E-Shopu si můžete vyzvednout osobně na prodejně v Ostravě nebo Vám ho přepravní službou doručíme na Vaši uvedenou adresu.

Dodací údaje vyplníte ve druhém kroku objednávky.
Zde si můžete zvolit jinou dodací adresu než fakturační a můžete zde doplnit i údaje o firmě, pokud zboží nakupujete pro firemní účely.

Způsob dopravy a platby si zvolíte sami ve druhém kroku tvorby objednávky. Nyní podrobněji k jednotlivým způsobům dodání zboží a možnostem platby v kombinaci s dopravou. Jednotlivé kombinace se zobrazují automaticky:

1.  "Osobní odběr na prodejně v Ostravě" - v tomto případě si můžete objednané zboží osobně vyzvednout na prodejně v Ostravě -Vítkovicích, ulice Mírová 297/17 v pracovní dny v době od 7,30 do 17,00 hodin. V prostorách prodejny je i sběrné místo přepravní společnosti PPL (Parcel Shop) .
Vždy vyčkejte prosím na potvrzovací mail nebo telefonický kontakt, že zboží je pro vás na osobní odběr připraveno. Zboží pro Vás připravíme zdarma.
Pro dopravu "Osobní odběr na prodejně v Ostravě" můžete zvolit tyto možnosti platby:
  a) "Hotově" - platba hotovostí (obdržíte EET doklad)
  b) "Platební kartou" - platba bezhotovostně platební kartou
  c) "ComGate" - platba On-line přes platební bránu
  d) "Platba převodem" - za zboží zaplatíte předem bankovním převodem na základě "Zálohové faktury", kde budou uvedeny potřebné údaje k platbě

2.  Dopravní službou DPD - tuto přepravní společnost doporučujeme zvolit pro nákupy zboží u nichž je uvedená dostupnost "Ihned k odeslání". Cena této dopravy se odvíjí od celkové ceny objednávky. Při hodnotě objednávky do 3 000,- Kč je cena dopravy 99,- Kč. Při hodnotě objednávky od 3 001,- do 10 000,- Kč je cena dopravy 79,- Kč a nad 10 000,- je cena dopravy jen 59,- Kč. Zboží Vám bude doručeno touto přepravní společností na uvedenou adresu.
Zboží odesíláme následující pracovní den nebo v daný den při potvrzení objednávky do 15 hodin.
Pro dopravu "DPD" můžete zvolit tyto možnosti platby:
  a) "ComGate" - platba On-line přes platební bránu
  b) "Dobírka" - platba hotovostí dopravci při převzetí zboží od dopravce (připravte si prosím přiměřenou hotovost k platbě)
  c) "Platba převodem" - za zboží zaplatíte předem bankovním převodem na základě "Zálohové faktury", kde budou uvedeny potřebné údaje k platbě

3.  Dopravní službou PPL - tuto dopravu preferujeme pro zboží, které je "skladem" na prodejně. Cena dopravy je 115,- Kč. Zboží Vám bude doručeno touto přepravní společností na uvedenou adresu. 
Zboží odesíláme následující pracovní den nebo v daný den při potvrzení objednávky do 12 hodin. Pro dopravu "PPL" můžete zvolit tyto možnosti platby:
  a) "ComGate" - platba On-line přes platební bránu
  b) "Dobírka" - platba hotovostí dopravci při převzetí zboží od dopravce (připravte si prosím přiměřenou hotovost k platbě)
  c) "Platba převodem" - za zboží zaplatíte předem bankovním převodem na základě "Zálohové faktury", kde budou uvedeny potřebné údaje k platbě

4.  Elektronická softwarová distribuce - Jedná se o dopravu elektronickou cestou (elektronická softwarová distribuce). Takto distribujeme softwarové licence, aktualizace SW, maintenance a podobně. Cena této dopravy je samozřejmě zdarma.
Pro tuto dopravu je možná platba:
  a) "ComGate" - platba On-line přes platební bránu
  b) "Platba převodem" - za zboží zaplatíte předem bankovním převodem na základě "Zálohové faktury", kde budou uvedeny potřebné údaje k platbě.
Po úhradě Vám budou zaslány prodejní daňové doklady k produktu. Dále obdržíte  licenční (u produktů Microsoft prodejní) číslo s potřebným certifikátem pravosti a daný software si stáhnete ze zaslaného odkazu.

5.  Platební metoda "Dobírka" je zpoplatněna částkou 49,- Kč s DPH. Ostatní druhy plateb jsou "Zdarma".

6.  Před odesláním objednávky se můžete i zde seznámit s našimi "Obchodními podmínkami".