Návrh, montáž a servis zabezpečovacích systémů

... aktualizováno 1. září 2022


Naše firma vznikla v roce 1992 jako firma zabývající se výrobou specializovaných elektronických zařízení. Rozvojem jsme rozšířili naše působení hlavně do oblasti výpočetní techniky, ale u elektro specializace jsme zůstali až do dnešní doby. Zaměřili jsme se na několik specializací a jednou z nich je návrh a montáž zabezpečovacích systémů.

Podnikání v této oblasti by měly vykonávat pouze firmy a osoby s koncesovanou živností a s dalším proškolením od výrobců konkrétních zařízení. My jsme si za partnera v této oblasti zvolili ryze českou společnost JABLOTRON. Aktuálně montujeme alarmy modelové řady Jablotron 100 a Jablotron 100+.
Výrobky od této firmy jsou spolehlivé a na velmi vysoké technické úrovni. Dnes se zabezpečovací zařízení využívá nejen pro samotné střežení objektu, ale stále více se použití rozšiřuje i do jiných oblastí automatizace, jako je například ovládání spotřebičů, povolení/blokace vstupu do určitých zón, kontrola teploty atd. Toto může být řízeno uživatelem nebo můžete využít automatické řízení kalendářem.

Na základě Vašich požadavků Vám provedeme potřebnou analýzu prostor a návrh nejvhodnějšího řešení realizace zabezpečovacího zařízení pro Váš konkrétní případ.
Zařízení Vám zdarma připojíme k pultu centralizované ochrany, abyste si během 3 měsíců mohli vyzkoušet funkčnost střežení a mohli si poté zvolit tu správnou službu.

Standardem je ovládaní a monitorování Vašeho zabezpečovacího zařízení přímo z aplikace v mobilu.

Zabezpečovacím zařízením můžete řídit žaluzie, ovládat osvětlení nebo například zapnout topení při poklesu teploty pod danou mez. To vše můžete mít potvrzeno v aplikaci, že se to opravdu vykonalo. Vše najdete ihned v historii akcí. Můžete rovněž využít časové plánování pro bezobslužné ovládání domácí automatizace.

Rádi Vám zpracujeme nabídku na míru. Poptávky prosím zadávejte výhradně přes "Kontaktní formulář".
Na emailové dotazy bez uvedení jména a kontaktního telefonu nebudeme reagovat.