Návrh, montáž a servis zabezpečovacích systémů

Naše firma vznikla v roce 1992 jako firma zabývající se výrobou specializovaných elektronických zařízení. Rozvojem jsme rozšířili naše působení hlavně do oblasti výpočetní techniky, ale u elektro specializace jsme zůstali až do dnešní doby. Zaměřili jsme se na několik specializací a jednou z nich je návrh a montáž zabezpečovacích systémů.
Podnikání v této oblasti mohou vykonávat pouze firmy a osoby s koncesovanou živností a s dalším proškolením od výrobců konkrétních zařízení. My jsme si za partnera v této oblasti zvolili společnost JABLOTRON.
Výrobky od této firmy jsou spolehlivé a na velmi vysoké technické úrovni. Dnes se zabezpečovací zařízení nevyužívá jen pro samotné střežení objektu, ale stále více se použití rozšiřuje i do jiných aplikací, jako je například zapínání/vypínání spotřebičů, povolení/blokace vstupu do určitých zón, kontrola teploty atd.

Na základě Vašich požadavků Vám provedeme potřebnou analýzu prostor a návrh nejvhodnějšího řešení realizace zabezpečovacího zařízení pro Váš konkrétní případ.
Zařízení Vám zdarma připojíme k pultu centralizované ochrany, abyste si během 3 měsíců mohli vyzkoušet funkčnost střežení a mohli si poté zvolit tu správnou službu.
Standardem je ovládaní a monitorování Vašeho zabezpečovacího zařízení přímo z aplikace v mobilu.

Zabezpečovacím zařízením můžete řídit žaluzie, ovládat osvětlení nebo například zapnout topení při poklesu teploty pod danou mez. To vše můžete mít potvrzeno v aplikaci, že se to opravdu vykonalo. Vše najdete ihned v historii akcí. Můžete rovněž využít časové plánování pro bezobslužné ovládání domácí automatizace.