ASUS Zenbook A14/UX3407NA-OLED174W/Snapdragon X2 Elite/14"/WUXGA/16GB/512GB/Adreno/W11H/Gray/2R
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: UX3407NA-OLED174W
EAN: 4711636516464
Záruka: 24
Výrobce: ASUS
Popis a parametry
ASUS Zenbook A14 (UX3407NA-OLED174W)
- moderní 14" notebook s AI akcelerací a vysokým výkonem
- funkce Copilot+ PC
- armádní standard US MIL-STD 810H pro odolnost v náročných podmínkách
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Snapdragon X2 Elite (18 jader, 18 vláken, 2,0 až 4,0GHz, 53MB cache)
NPU: Qualcomm Hexagon (až 80TOPS)
Paměť: 16 GB LPDDR5x na desce (max. 16GB bez možnosti rozšíření)
Počet slotů (celkem/volných): 1/0
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Rozšiřitelné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200), OLED, nedotykový, antireflexní (AG), displej s nízkým odrazem (AGLR), 16:10, 60Hz, odezva 0,2ms, 400 nitů, 1,7 mld.barev, LED podsvícení, Display HDR True Black 600, 100% DCI-P3 barevný gamut, nízká úroveň modrého světla
Dotyková obrazovka: ne
Grafická karta: integrovaná Qualcomm Adreno X2 GPU
Audio: vestavěné reproduktory s technologií Smart AMP; vestavěný mikrofon
Web kamera: FHD s IR a podporou Windows Hello
Polohovací zařízení: precision touchpad
Podsvícená klávesnice: ano, chiclet klávesnice
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 (802.11be) třípásmová 2x2 + BT5.4
Porty USB:
* 1x USB 3.2 Gen 2 typu A (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
* 2x USB 4.0 Gen 3 typu C s podporou zobrazení DP/PD (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s)
Další porty:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Integrované aplikace: StoryCube, MyASUS, ScreenXpert, GlideX
Baterie: 70Wh, 3S1P, 3článková Li-ion (baterie bez možnosti výměny)
Napájení: 100W ultra mini AC napájecí adaptér, konektor typu C - výstup: 20V DC, 5A, 100W, vstup:100-240V AC, 50/60Hz universal, kabel typu C: 240W
Předplatné-Trial:
* MS Office - 1 měsíc pro nové zákazníky MS365
* GoPro Premium+ - 3 měsíce
* Adobe Creative Cloud All Apps - 1 měsíc
* Xbox Game Pass Premium - 2 měsíce
Balení obsahuje: pouzdro typu Sleeve, napájecí adaptér
Barva: šedá (Iceland Gray)
Rozměry: 310,7 × 213,9 × 13,4–15,9 mm
Hmotnost: 0,99 kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
ParametryPorovnání
Podsvícení klávesnice
Ano
Podporované sítě (MHz)
Nepodporuje
Audio 3,5mm jack