Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Ekonomický a pokladní software
  3. Money S3 (účetní software)
  4. Doplňky pro Money S3

Doplňky pro Money S3

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
SW MonExcel Single pro Money S3 - roční udrž. poplatekexport tiskových sestav z Money do Excelu, licence pro jednu Agendu.
1 438 Kč
s DPH
SW PrintCard S3 MULTI (počet agend není omezen)Komunikační software mezi Money S3 a rozhraním EDI. Software pro snadnou konverzi dokladů pro obchodní řetězce typu GLOBUS, TESCO apd.
5 929 Kč
s DPH
SW Money 2EDI, výměnu dat ve formátu EDIKomunikační software mezi Money S3 a rozhraním EDI. Software pro snadnou konverzi dokladů pro obchodní řetězce typu GLOBUS, TESCO apd.
12 100 Kč
s DPH
SW PrintCard S3 SINGLE - roční udrž. poplatekKomunikační software mezi Money S3 a rozhraním EDI. Software pro snadnou konverzi dokladů pro obchodní řetězce typu GLOBUS, TESCO apd.
1 071 Kč
s DPH
SW Money 2EDI pro MS3, maintenence na 12 měsícůRoční aktualizace programu Money 2EDI.
3 630 Kč
s DPH
SW MonExcel Single pro Money S3 - roční udrž. poplatek + upgrade na verzi Multiexport tiskových sestav z Money do Excelu, licence pro jednu Agendu.
2 360 Kč
s DPH
SW Import položek dokladů z Excelu Single pro Money S3 - licence pro jednu Agendu-maintenance
718 Kč
s DPH
SW Dlužníci S3 Single pro Money S3 - licence pro jednu Agendu
1 755 Kč
s DPH
SW PrintCard S3 SINGLE (použití pouze v jedné agendě Money)Doplněk PrintCard je určen pro rychlý tisk samolepících štítků (print etiket) z ekonomického systému Money S3 na běžných laserových či inkoustových tiskárnách (tisk na arch ve formátu A4), případně na vybraných termotiskárnách, které disponují standardním Windows ovladačem.
3 570 Kč
s DPH
SW MonExcel Single pro Money S3 - licence pro jednu Agenduexport tiskových sestav z Money do Excelu, licence pro jednu Agendu.
2 360 Kč
s DPH
SW Import položek dokladů z Excelu Single pro Money S3 - licence pro jednu AgenduDoplněk umožňuje importovat z Excelu do Money položky vybraných dokladů. Můžete tak snadno importovat např. přijatou fakturu (nebo přijatý dodací list) od Vašeho dodavatele.
2 360 Kč
s DPH
SW Dlužníci S3 Single pro Money S3 - licence pro jednu Agendu-maintenance
527 Kč
s DPH