Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Ekonomický a pokladní software
  3. Prodejna SQL (SW pro maloobchodní prodej)

Prodejna SQL (SW pro maloobchodní prodej)

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
SW Prodejna SQL (S3) - Dodací listyModul umožňuje vystavit dodací listy přímo v pokladní aplikaci Prodejna SQL, s následným přenosem dodacího listu do Money S3
1 803 Kč
s DPH
SW Prodejna SQL - Komunikace váhyModul pro připojení systémových vah Mettler Toledo bPro a bC (tisk etiket nebo prodej). Modul je dodáván pouze se systémem Prodejna SQL. V ceně je licence pro připojení 1 váhy.
6 038 Kč
s DPH
SW Prodejna SQL - Centrála (S3 a Sklad)
3 618 Kč
s DPH
SW Prodejna SQL - aktualizace 2019 Centrála (S3)
543 Kč
s DPH
SW Prodejna SQL - Centrála pro Money S4Licence Prodejna SQL se přiděluje na zařízení. Je nutné zakoupit tolik licencí, kolik bude instalací ve fyzickém i virtuálním prostředí. Prokomunikaci se systémem Money S4 je nutná jedna licence Prodejna SQL - centrála.
6 038 Kč
s DPH
SW Prodejna SQL (S4)Prodejna SQL je maloobchodní pokladní software (není vhodný pro restaurační provozy) určený pro široké spektrum prodejen, od stylových butiků s jedním pokladním místem až po rozsáhlé prodejny a prodejní řetězce. Komplet obsahuje XML komunikaci s Money S4.
12 088 Kč
s DPH
SW Prodejna SQL - Licence pro druhou a další váhuLicence pro druhou a každou další systémovou váhu Mettler Toledo bPro a bC (tisk etiket nebo prodej). Modul je dodáván pouze se systémem Prodejna SQL a pouze po zakoupení modulu Prodejna SQL - Komunikace váhy. Uvedená cena je pro připojení 1 váhy.
2 408 Kč
s DPH
SW Prodejna SQL (S3)Prodejna SQL je maloobchodní pokladní software (není vhodný pro restaurační provozy) určený pro široké spektrum prodejen, od stylových butiků s jedním pokladním místem až po rozsáhlé prodejny a prodejní řetězce. Komplet obsahuje XML komunikaci s Money S3
8 458 Kč
s DPH
SW Prodejna SQL - aktualizace 2019 Platební terminály (S3)
271 Kč
s DPH
SW Prodejna SQL - aktualizace 2019 Prodejna (S3/Sklad)
1 269 Kč
s DPH
SW Prodejna SQL (S4) - Platební terminály upgrade z S3Modul pro pokladní aplikaci Prodejna SQL (S3) umožňuje přímé propojení platebních terminálů s pokladní aplikací. Podporované banky: Česká spořitelna, ČSOB, Komerční Banka, Unicredit Bank, Raiffeisenbank.
605 Kč
s DPH
SW Prodejna SQL - Modul StatistikyModul pro pokladní systém Prodejna SQL a umožňuje zobrazit 5 základních statistických přehledů přímo v manažerské části aplikace.
1 803 Kč
s DPH