ESD CZ PS4 - NHL 20 - 500 Points Pack

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat! Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation! NHL™ 20 HOCKEY ULTIMATE TEAM™ - 500 BODŮ DO HUT**Vyžadována plná hraVybu... více
130.58 Kč bez DPH
E-shop > 5 ks
158 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: SCEE-XX-S0046260
EAN: 8595149009059
Záruka: 24
Výrobce: SONY ESD
Popis a parametry

ESD CZ PS4 - NHL 20 - 500 Points Pack

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat!
Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation!

NHL™ 20 HOCKEY ULTIMATE TEAM™ - 500 BODŮ DO HUT**
Vyžadována plná hra
Vybudujte si vysněný tým ještě dnes díky bodům NHL™ 20
1-12 hráčů • Rozlišení: 720p, 1080i, 1080p • Vibrace ovladače DUALSHOCK4: podporovány • 35 GB místa na pevném disku • Velikost uložených dat: 41 MB
Vydavatel kuponu s kódem: společnost Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (identifikační číslo společnosti 06020283) se sídlem na adrese 10 Great Marlborough Street, Londýn, W1F 7LP, Spojené království. Možnost uplatnění u vydavatele mají pouze uživatelé s účtem služby PlayStation™Network registrovaným pro Českou republiku. Platí podmínky služby, Zásady ochrany soukromí, Podmínky pro kupon s kódem, Podmínky použití softwaru a další specifické podmínky pro obsah a/nebo služby. Viz webovou stránku www.playstation.com/legal/PSNTerms. Pokud tyto podmínky nepřijímáte, neprovádějte nákup. Účet si mohou vytvořit pouze uživatelé ve věku nejméně 7 let a uživatelé mladší 18 let k tomu potřebují souhlas rodičů. Aby uživatelé mohli uplatnit kupon s kódem na obsah a/nebo služby klasifikované podle věku, musejí mít věk odpovídající hodnocení. Funkce online multiplayeru v systému PlayStation®4 (kde platí pro příslušný obsah a/nebo služby) je k dispozici pouze uživatelům, kteří mají aktuální placené předplatné služby PlayStation®Plus. Je vyžadován systém PlayStation®3, PlayStation®Vita, PlayStation®4 nebo jiný kompatibilní systém značky Sony a také funkční připojení k internetu. Poplatky za připojení k internetu hradí uživatel. Kupon s kódem nelze vyměnit za hotovost a nelze jej znovu prodat ani jinak vyměnit. Pokud dojde k jeho ztrátě, poškození, krádeži nebo uplatnění bez vašeho svolení, nebude vám poskytnuta žádná náhrada. Nelze jej využít vícekrát.
**K HRANÍ JE ZAPOTŘEBÍ HRA NHL 20 PRO PŘÍSLUŠNOU PLATFORMU (V PRODEJI SAMOSTATNĚ), VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE, PŘIPOJENÍ K INTERNETU A ÚČET EA. V BELGII NEJSOU BODY HUT K DISPOZICI.
EA Swiss Sarl, Place du Molard 8, 1204 Geneva, Switzerland.
“2”, “PlayStation” and “O” are registered trademarks of Sony Interactive Entertainment Inc. NHL 20 © 2019 Electronic Arts Inc. EA, EA SPORTS a logo EA SPORTS jsou ochrannými známkami společnosti Electronic Arts Inc. NHL, National Hockey League, štít NHL (NHL Shield) a slovní označení a vyobrazení trofeje Stanley Cup jsou registrovanými ochrannými známkami National Hockey League. Veškerá loga a značky NHL spolu se zde vyobrazenými logy a značkami týmů NHL jsou majetkem NHL a příslušných týmů a nesmějí být reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu NHL Enterprises, L.P. © NHL 2019. Všechna práva vyhrazena. Oficiální licencovaný produkt National Hockey League. National Hockey League Players' Association, NHLPA a logo NHLPA jsou ochrannými známkami NHLPA použitými v rámci licence udělené společnosti Electronic Arts Inc. © NHLPA. Oficiální licencovaný produkt NHLPA. Veškeré ostatní ochranné známky, autorská práva a další formy duševního vlastnictví jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.
Herní platforma ESD
Playstation
Herní žánr
Sportovní
PEGI hodnota
12
Region
CZ
Kinect pro XBox 360
Ne
Kinect pro XBox One
Ne
Typ ESD licence
Herní peněženky
Virtuální realita kompatibilní
Ne
Herní provedení
Ano
ESD zóna
Ano

ESD CZ PS4 - NHL 20 - 500 Points Pack

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené