ESD CZ PS4 - Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom - Season Pass

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat! Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation! NI NO KUNI™ II: REVENANT KINGDOM - SEASON PASSProdlužte si v rámci Seaso... více
453.72 Kč bez DPH
E-shop > 5 ks
549 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

ESD CZ PS4 - Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom - Season Pass

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat!
Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation!


NI NO KUNI™ II: REVENANT KINGDOM - SEASON PASS
Prodlužte si v rámci Season Pass svůj pobyt ve světě Ni no Kuni™ a zajistěte si přístup k velkolepým rozšířením, jakmile vyjdou.
Objevujte nová prostředí, hrajte o exkluzivní odměny a bavte se ve zbrusu nové kapitole, která za zlevněnou cenu přináší hodiny další zábavy.
Objevte další svět!
One-time licence fee to download to multiple PS4 systems. Sign in to PSN is not required to use this on your primary PS4, but is required for use on other PS4 systems.
See Health Warnings for important health information before using this product.
Tento kupon s kódem je vydán společností Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited a jeho uplatnění mohou vůči vydavateli provést pouze uživatelé, kteří jsou držiteli účtu SEN (dříve známého jako účet v síti PlayStation®Network) registrovaného v České republice. Pro uplatnění kuponů s kódem pro obsah/služby klasifikované jako „18“ musejí být uživatelé držiteli hlavního účtu SEN starší 18 let. Kromě toho platí, že uživatelé musejí být starší 7 let a uživatelé do 18 let musí mít souhlas rodičů. Mohou platit ještě další věková omezení. Pro účty SEN platí Podmínky poskytování služeb PlayStation™Network (PSN). Přístup k obsahu/službám, na který se vztahuje tento kupon s kódem, podléhá Podmínkám poskytování služeb PlayStation™Network (PSN) a veškerým specifickým doplňujícím podmínkám, které se vztahují na obsah/služby, včetně Podmínek používání softwaru. Pokud si nepřejete přijmout tyto podmínky, nekupujte tento kupon s kódem. Je vyžadován systém PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita, PlayStation®4 nebo jiný kompatibilní systém Sony a rovněž širokopásmové, Wi-Fi nebo 3G internetové připojení (v závislosti na vašem systému Sony). Za poplatky za připojení k internetu odpovídá uživatel. Funkce hry pro více hráčů v systému PlayStation®4 (v závislosti na odpovídajícím obsahu/službách) je dostupná pouze uživatelům s uhrazeným přihlášením k odběru služeb PlayStation®Plus. Tento kupon s kódem není možno proměnit za hotovost a nesmí být dále prodán nebo jinak vyměňován. V případě jeho ztráty, odcizení či jiného použití bez vašeho svolení nebude nahrazen Kód je platný pouze pro jednorázové použití. Jeho platnost vyprší 12 měsíců od data nákupu. Plné znění podmínek viz eu.playstation.com/legal „Síť SEN a obchod PlayStation®Store: je podporován pouze anglický jazyk.“
“2”, “PlayStation”, “O” and “A” are registered trademarks of Sony Interactive Entertainment Inc. Also, “O” is a trademark of the same company. “Sony Entertainment Network” is a trademark of Sony Corporation. All rights reserved.
Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom & ©2018 LEVEL-5 Inc. All rights reserved.Published and distributed by BANDAI NAMCO Entertainment Europe S.A.S. All rights reserved.
Herní platforma ESD
Playstation
Herní žánr
RPG
PEGI hodnota
12
Lokalizace hry
anglická verze
Virtuální realita pro PStation
Není
Region
CZ
PlayStation MOVE
Ne
Datum vydání hry
23.3.2018
Datum vydání hry (filtr)
23.3.2018
Kinect pro XBox 360
Ne
Kinect pro XBox One
Ne
Typ ESD licence
Herní doplňky
Virtuální realita kompatibilní
Ne
Herní provedení
Ano
ESD zóna
Ano

ESD CZ PS4 - Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom - Season Pass

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené