ESD CZ PS4 - Tumble VR

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat! Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation! Puzzle it out! Are you a strategic thinker? Do you have a steady hand an... více
222.31 Kč bez DPH
E-shop > 5 ks
269 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry
Ke stažení

ESD CZ PS4 - Tumble VR

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat!
Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation!

Puzzle it out! Are you a strategic thinker? Do you have a steady hand and nerves of steel? Do you enjoy building towers or are you more of a demolition demon? With over 70 fiendishly addictive levels of balancing, building and demolishing, Tumble VR – exclusive to PlayStation®VR – will test your physical and mental dexterity to the max. Get hands-on with gravity-defying building tasks where the highest tower gets the biggest score, or take on tricky balancing acts with blocks of all shapes, sizes, weights and dimensions. Enjoy blowing things up? Lay mines in tactical positions to topple towers and score points for the biggest blast radius. Solve puzzles together with friends or go head-to-head in social screen play, where what you see on your PlayStation®VR headset’s screen is what your friends see on their TV. IMPORTANT You’ll need PlayStation®VR and a PlayStation®Camera to play Tumble VR.
PEGI hodnota
3
Lokalizace hry
český manuál
Virtuální realita pro PStation
PS VR nutná
Region
CZ
PlayStation MOVE
Ano
Datum vydání hry
10.10.2016
Datum vydání hry (filtr)
10.10.2016
Kinect pro XBox 360
Ne
Kinect pro XBox One
Ne
Herní provedení
Ano
ESD zóna
Ano

ESD CZ PS4 - Tumble VR

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené