Fanvil X3SG Pro SIP telefon, 2,8"bar.disp., 4SIP, dual Gbit, PoE

Fanvil X3SG Pro je základní IP telefon s barevnou obrazovkou. S HD zvukem, 2,8” hlavním barevným displejem, 4 SIP linkami, lokální 6-cestným konferenčním hovorem a dalšími rozšiřujícími funkcemi, jako je EHS náhlavní souprava, poskytuje uživatelům vysoce kvalitní a pohodlný zážitek za dostupnou cenu.Díky estetickému de... více
1 200 Kč bez DPH
E-shop 4 ks
1 452 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: X3SG Pro
EAN: 6937295602739
Záruka: 24
Výrobce: GRANDSTREAM
Popis a parametry

Fanvil X3SG Pro SIP telefon, 2,8"bar.disp., 4SIP, dual Gbit, PoE

Fanvil X3SG Pro je základní IP telefon s barevnou obrazovkou. S HD zvukem, 2,8” hlavním barevným displejem, 4 SIP linkami, lokální 6-cestným konferenčním hovorem a dalšími rozšiřujícími funkcemi, jako je EHS náhlavní souprava, poskytuje uživatelům vysoce kvalitní a pohodlný zážitek za dostupnou cenu.
Díky estetickému designu zděděného od předchozích generací IP telefonů Fanvil je vzhled X3SG Pro elegantní, jednoduchý a stylový. Intuitivní a uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní usnadňuje navigaci a vyžaduje minimální školení.
X3SG Pro podporuje plný HD audio efekt pomocí vestavěného HD sluchátka, HD reproduktorů a pomocí širokopásmového zvukového kodeku G.722 a Opus. Efektivní technologie ANS (Automatic Noise Suppression) může snížit hluk na pozadí v různých prostředích a poskytnout vám pohodlný komunikační zážitek.
X3SG Pro podporuje 6-cestné audio konference, organizátor konference může pozvat až 5 účastníků, aby se připojili ke konferenci, což usnadňuje a zefektivňuje spolupráci mezi různými odděleními nebo organizacemi.
Tlačítka linek lze také upravit jako DSS tlačítka podle požadavků konfigurace. Každé DSS tlačítko může být nastaveno na LINE /BLF/ rychlá volba a lze ho spustit jedním kliknutím.

X3SG Pro podporuje připojení EHS bezdrátových sluchátek prostřednictvím EHS adaptéru, abyste mohli provádět více věcí najednou a zároveň uskutečňovat audio hovory, což výrazně zvýší efektivitu vaší práce.

Flexibilní instalace pod úhlem 45° nebo 50° pro stolní scénář nebo montáž na stěnu s použitím nástěnného držáku (není součástí balení), mohou splňovat potřeby různých kancelářských prostředí.

Hlavní funkce:
- 4 SIP linky
- 2,8” dot-matrix barevný displej
- HD zvuk na hlasitém reproduktoru a sluchátku
- Podpora 6-cestné audio konference
- Dva gigabitové porty, integrované PoE
ParametryPorovnání
Rychlost LAN max.
1 Gbps
Počet LAN portů
2
POE
Ano

Fanvil X3SG Pro SIP telefon, 2,8"bar.disp., 4SIP, dual Gbit, PoE

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené