KINGSTON 8GB IronKey D500S FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256

USB flash disk Kingston IronKey™ D500S/SM je nejlepší ve své třídě a je vybaven špičkovým zabezpečením na armádní úrovni, díky kterému je IronKey™ nejdůvěryhodnější značkou při ochraně utajovaných informací. Má certifikaci FIPS 140-3 Level 3 (čeká na schválení) s novými vylepšeními od institutu NIST, která pro vládní a... více
2 847.11 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
3 445 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: IKD500S/8GB
Záruka: 58 měsíců
Výrobce: KINGSTON
Popis a parametry
Ke stažení

KINGSTON 8GB IronKey D500S FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256

USB flash disk Kingston IronKey™ D500S/SM je nejlepší ve své třídě a je vybaven špičkovým zabezpečením na armádní úrovni, díky kterému je IronKey™ nejdůvěryhodnější značkou při ochraně utajovaných informací. Má certifikaci FIPS 140-3 Level 3 (čeká na schválení) s novými vylepšeními od institutu NIST, která pro vládní a vojenské použití vyžadují zabezpečené upgrady mikroprocesorů pro silnější zabezpečení a ochranu proti útokům. Data se na disku D500S šifrují a dešifrují, aniž by zanechaly jakékoli stopy v hostitelském systému. Spolu s hardwarovým 256bitovým šifrováním XTS-AES je vybaven robustním zinkovým pouzdrem, které je vodotěsné*, prachotěsné*, odolné proti nárazům a vibracím podle vojenských norem**, odolné proti promáčknutí a má speciální epoxidovou výplň, která chrání vnitřní součástky před fyzickými útoky.
IronKey D500S je základním pilířem osvědčených postupů ke splnění požadavků ochrany proti ztrátě dat (DLP) s nejpřísnějším zabezpečením armádní úrovně, které vyhovuje zákonům a předpisům o šifrování dat, například CMMC, SOC2, NIS2, FISMA, GDPR, PIPEDA, HIPAA, HITECH, GLBA, SOX a CCPA, spolu s TAA. Model D500S nabízí více funkcí než jakýkoli jiný disk ve své třídě, což z něj činí špičkové bezpečnostní řešení pro ochranu cenných či důvěrných dat.
Disk D500S se po spuštění sám otestuje a stavy přehřátí nebo přepětí povedou k vypnutí jednotky. Pro větší klid duše je disk D500S vybaven firmwarem s digitálním podpisem, který zajišťuje jeho imunitu vůči malwaru BadUSB. Ochrana hesla proti útokům hrubou silou je vždy zapnutá, aby chránila před hádáním hesla, a v případě překročení počtu neplatných zadání hesla nakonec disk kryptograficky vymaže.
Pro přístup k datům nabízí možnost použití více hesel. Podpora až tří hesel: pro správce, uživatele a jednorázové obnovení. Správce může resetovat heslo uživatele a může povolit heslo pro jednorázové obnovení, které v případě zapomenutého hesla obnoví přístup uživatele.
Disk D500S podporuje tradiční režim komplexního hesla a přístupové fráze***. Přístupové fráze mohou mít délku 10 až 128 znaků. FBI doporučuje přístupová hesla složená z více slov o 15 a více znacích, která jsou silnější, ale snadněji zapamatovatelná než složitá hesla.****
Disk D500S jako první na trhu obsahuje možnost Dual Hidden Partition, kdy může správce vytvořit dva zabezpečené oddíly vlastní velikosti pro správce a uživatele, což umožňuje vytvoření skrytého úložiště souborů, které lze podle potřeby použít k poskytování souborů pro User partition. Při používání nedůvěryhodných systémů nebo sdílení disku udržují skrytá úložiště souborů data v bezpečí a neviditelná, pokud k nim není přistupováno řádným způsobem.

Pomocí speciální sekvence klíčů může správce zadat heslo pro kryptografické vymazání, které disk zašifruje, navždy zničí data a zresetuje disk, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu v případě nouze.
Abychom pomohli uživatelům, kteří mají problémy s klávesnicí, obsahují všechny obrazovky pro zadávání hesla symbol oka, který zadávané heslo zobrazí, aby se omezil počet překlepů. Virtuální klávesnice je také k dispozici v angličtině***** na ochranu zadávání hesla před keyloggery a screenloggery.
Disk D500S také podporuje dvě úrovně režimů jen pro čtení (ochrana proti zápisu). Správce i uživatel mohou nastavit režim jen pro čtení pro určitou relaci, který chrání disk před malwarem v nedůvěryhodných systémech. Správce může také nastavit globální režim jen pro čtení, který nastaví disk do režimu jen pro čtení až do resetování.
Zajišťuje také vysoký dvoukanálový výkon bez ohrožení zabezpečení. Disk má jedinečné osmimístné výrobní číslo, jehož elektronická podoba se shoduje s číslem vyrytým na pouzdru, včetně skenovatelného čárového kódu pro účely nasazení nebo auditu disku.
Disk D500S nabízí mnoho možností personalizace, vyhovuje požadavkům TAA/CMMC a je vyrobený v USA.

Certifikát FIPS 140-3 Level 3
Certifikát MIL-STD-810F, vyhovuje požadavkům TAA/CMMC
Ochrana proti vodě a prachu: certifikát IP67
Materiál těla: Pogumovaný zinek
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1 USB A
Rychlost čtení: 260MB/s
Rychlost zápisu: 190MB/s
Operační teplota: 0? to 50?
Skladovací teplota: -20? to 85?
Rozměry: 77,9 × 21,9 × 12,0 mm
Váha: 51,82g
Záruka 5 let
ParametryPorovnání
Výrobce (paměti)
Kingston
Kapacita (flash disky)
8 GB
Verze USB (FSH)
3.2

KINGSTON 8GB IronKey D500S FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené