Výčepní zařízení PYGMY 30/K Proffi

Výčepní zařízení PYGMY 30/K Profi s vestavěným vzduchovým kompresorem disponuje výkonem 25-30 l/hod. Mezi jeho přednosti patří malé rozměry a vzduchový systém s regulací. To jsou důležité pilíře, které otevírají nové možnosti v profesionálním komerčním, ale i domácím využití.Chladící výkonJistě vás bude zajímat i chlad... více
16 198.35 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
19 600 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: KCH01296
EAN: 8594158050076
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: LINDR.CZ s.r.o.
Popis a parametry

Výčepní zařízení PYGMY 30/K Proffi

Výčepní zařízení PYGMY 30/K Profi s vestavěným vzduchovým kompresorem disponuje výkonem 25-30 l/hod. Mezi jeho přednosti patří malé rozměry a vzduchový systém s regulací. To jsou důležité pilíře, které otevírají nové možnosti v profesionálním komerčním, ale i domácím využití.
Chladící výkon
Jistě vás bude zajímat i chladící výkon. V tomto směru udává výrobce dvě hodnoty. Průběžný výkon 25-30 l/hod. a pak i maximální, který je 35 l/hod. (to tedy znamená, že získáte 50 až 70 kvalitně vychlazených piv během 1 hodiny).
Výčepní zařízení Lindr PYGMY 30 K Profi je vybaveno ojedinělým systémem tichého vestavěného kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič, molekulový filtr nasávaného vzduchu a především regulátor pracovního tlaku včetně manometru. Pomocí regulátoru lze nastavit a přesně seřídit tlak vzduchu v rozmezí 1-3 bary.
Moderní kompresorová chladící jednotka Lindr využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost a výborně vychlazené pivo.
Kvalitně vychlazené pivo je připraveno v thermobloku již po 5-8 min. od zapnutí chlazení na pivo.
Chladící technologie Lindr je o 45 % výkonnější než její elektrický příkon.
Kompletní konstrukce i šnek výčepního zařízení jsou vyrobeny z nerez oceli.
Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto chlazení na pivo.
Madlo umístěné na vrchní části chladiče umožňuje snadnější manipulaci.
Výčepní zařízení řady PYGMY byly označeny odbornou veřejností jako pivní chladiče s nejlepším poměrem ceny-výkonu-kvality-rozměru.

Výčepní zařízení PYGMY 30/K Proffi

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené