NEC MultiPresenter Stick MP10RX2

MultiPresenter® Stick (MP10RX) Řešení bezdrátových prezentací pro NEC projektory a displeje, které podporují několik současných připojení na systémech Windows/MAC/iOS/Android.Konektor NEC MultiPresenter® MP10RX – chybějící propojení k lehkým bezdrátovým prezentacímFrustrace kvůli problémům s připojením nebo sítí a zamo... více
Běžná cena: 14 687  (-5%)
11 514.88 Kč bez DPH
Na dotaz
13 933 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 100014365
EAN: 5028695113480
Záruka: 36
Výrobce: NEC
Popis a parametry

NEC MultiPresenter Stick MP10RX2

MultiPresenter® Stick (MP10RX)
Řešení bezdrátových prezentací pro NEC projektory a displeje, které podporují několik současných připojení na systémech Windows/MAC/iOS/Android.

Konektor NEC MultiPresenter® MP10RX – chybějící propojení k lehkým bezdrátovým prezentacím
Frustrace kvůli problémům s připojením nebo sítí a zamotané kabely v konferenční místnosti, které nám zkracují čas a rezervy, jsou všem dobře známy. MultiPresenter® společnosti NEC představuje chybějící propojení k bezproblémovému prostředí, které s vámi spolupracuje, a okamžitému přístupu ke sdílenému obsahu a bezdrátové prezentaci.Bezdrátové připojení až dvanácti zařízení současně prostřednictvím malého HDMI konektoru MultiPresenter® pro poskytnutí nenáročné prezentace díky projektorům NEC a velkoplošným displejům. Kterékoliv zařízení s Windows, OSx, Android nebo iOS se jednoduše spáruje pomocí PIN kódu a okamžitě prezentuje a sdílí obsah s ostatními účastníky.
Ideální pro použití v konferenčních místnostech korporací a učeben a jednoduché sídlení Full HD obsahu díky projektorům NEC nebo velkoplošným displejům.

VÝHODY

Jednoduché použití – Vychutnejte si výhody bezdrátových prezentací a osvoboďte se od zamotaných kabelů.

Lepší produktivita a týmová práce – připojte více než 12 mobilních zařízení pro sdílení obsahu a přepínání prezentátora.

Upoutejte pozornost – pošlete svoji prezentaci na 4 MultiPresenter®, který je připojen k displeji a projektorům.

Podělte se s publikem – sledujte prezentace na vlastním zařízení prostřednictvím internetového sdílení a sdílení souborů a vyhotovujte si individuální poznámky.

Přineste si vlastní zařízení (BYOD) – připojte si vlastní zařízení s operačním systémem Win, MAC, Android a iOS.

Představte hostům bezdrátovou prezentaci – použijte bezdrátový USB nosič typu „zapojit a přehrát“ bez instalace softwaru na prezentující zařízení.

Ochraňte si investici – propojte projektory a veřejné displeje NEC s MultiPresenter® a přidejte tak svým konferenčním místnostem bezdrátovou spolupráci.
Apple kompatibilní
Ne
Počet konektorů HDMI
1x
Barva
Černá

NEC MultiPresenter Stick MP10RX2

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené