NS - Burnout Paradise Remastered

Datum vydání: 19.6.2020Série Burnout ™ poprvé na Nintendo Switch. Když ovládáte ulice v Burnout ™ Paradise Remastered, je akce vaše prostřední jméno. Město plné hektických centrálních ulic po divoké horské cesty.- DEFINITIVNÍ ZKOUŠENÍ PARADISEBurnout Paradise Remastered, zcela předělaný a pečlivě vytvořený, přináší kom... více
625.62 Kč bez DPH
E-shop 1 ks
757 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 5030942124002
EAN: 5030942124002
Záruka: 24
Výrobce: ELECTRONIC ARTS
Popis a parametry

NS - Burnout Paradise Remastered

Datum vydání: 19.6.2020

Série Burnout ™ poprvé na Nintendo Switch. Když ovládáte ulice v Burnout ™ Paradise Remastered, je akce vaše prostřední jméno. Město plné hektických centrálních ulic po divoké horské cesty.

- DEFINITIVNÍ ZKOUŠENÍ PARADISE
Burnout Paradise Remastered, zcela předělaný a pečlivě vytvořený, přináší kompletní originální hru a všechny další hlavní balíčky DLC, které byly kdy vydány, včetně balíčku policajtů a lupičů, legendárních aut, burnout kol a ostrova Big Surf s novými místy, výzvami a vozidly objevit

- NEJVĚTŠÍ HŘIŠTĚ NA JEŽDĚNÍ
Vyhoďte tuto příručku řidiče a rozžhavte cestu rychlosti a ničení po celém městě. Zničte své přátele online nebo se spojte, abyste zničili stovky online výzev.

- PLNÁ GRAFIKA
Burnout Paradise Remastered, optimalizovaný pro Nintendo Switch, s texturami s vysokým rozlišením a více, poskytuje řadu technických vylepšení pro větší vizuální věrnost a snadné přehrávání.
ParametryPorovnání
Herní žánr
Závodní
PEGI hodnota
7
Datum vydání hry
19.6.2020
Datum vydání hry (filtr)
19.6.2020
Herní provedení
Ano

NS - Burnout Paradise Remastered

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené