Výkonný mobilní terminál UROVO DT50 je novinkou v segmentu mobilních terminálů (PDA), který je s aplikací Mobile S5/S4 a Mobilní Vario vhodný pro práci ve skladu, nebo v prodejnách pro tvorbu inventur. Výhodou PDA DT50 je vysoký výkon za příznivou cenu.... více
17 690.08 Kč bez DPH
na dotaz
21 405 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

PDA UROVO DT50

Vynikající výkon
Mobilní terminál UROVO DT50 se vyznačuje velkým výkonem při nízké spotřebě energie a to díky osmijádrové architektuře Advance s certifikací Android 9.0 GMS. To je ideální pro práci s náročnými aplikacemi a dlouhou provozní dobu.

Odolný design
Mobilní terminál UROVO DT50 je spolehlivým společníkem v extrémně náročném pracovním prostředí. DT50 je odolný proti pádu z 1,5 m a splňuje krytí IP67.

Bezrámečkový 5,7" displej
5,7 "displej s vysokým rozlišením a ultra citlivý dotykový panel poskytují uživatelům výjimečný zážitek. Snadné ovládání na slunci, v rukavicích nebo s mokrými prsty.

Rychlé nabíjení
DT50 splňuje nejnovější požadavky QC 4.0 a je vždy připraven k práci. Nabije se z vybité baterie na 50% za pouhých 30 minut a dosáhne tak bezprecedentního pracovního výkonu.


Profesionální skenování
Integrovaný skenovací modul čte 1D i 2D čárový kód a poskytuje rychlý a bezchybný sběr dat pro různé průmyslové a komerční aplikace.

Výkonné PDA UROVO DT50 nabídne zajímavou výbavu za příznivou cenu. Zařízení je vybaveno osmi-jádrovým procesorem o frekvenci 2,2 GHz a pamětí 4 GB RAM a 64 GB ROM. PDA má 5,7" displej s rozlišením 720 x 1440 pcx. Připojení je možné k Wi-Fi, BT a 4G (LTE). Je vybaveno operačním systémem Android 9.0 a čtečkou otisku prstu pro přihlášení do zařízení. Baterie má kapacitu 4300 mAh a vydrží 10 a více hodin plné zátěže. Kvalitní sken je možný díky 1D/2D imageru. PDA zaujme svou nízkou váhou, a to 250g a kompaktními rozměry 162,6 x 76 x 13,6 mm. PDA vydrží pád z 1,5 m a má krytí IP67, pracovní teplota je -20°C až +60°C. Je odolné vůči vibracím a teplotnímu šoku (rychlý přechod) -40°C na +70°C.

PDA UROVO DT50 je v kombinaci s aplikací Mobile S5/S4 a Mobilní Vario ideálním pomocníkem do skladu, nebo do obchodů pro tvorbu inventur s velkým množstvím skladových zásob, nebo pořízených dokladů. Navíc je možné k PDA dokoupit dobíjecí stanici, nebo ergonomický pistolový držák pro snadnější skenování velkého množství zásob.

Záruka 2 roky.

PDA UROVO DT50

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené