ScanPal EDA60K - Android 7.1, 1D,WLAN,Non-GMS

Nový mobilní terminál ScanPal EDA60K! Nejnovější přírůstek do rodiny produktů ScanPal ™ společnosti Honeywell, mobilní počítač ScanPal EDA60K, postavený na platformě Android ™, nabízí dokonalou kombinaci funkcí pro rychlé zadávání dat a zvýšení produktivity pro správu maloobchodních zásob, správu skladů a veškeré logis... více
Běžná cena: 33 558  (-25%)
20 800.83 Kč bez DPH
Na dotaz
25 169 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

ScanPal EDA60K - Android 7.1, 1D,WLAN,Non-GMS

Nový mobilní terminál ScanPal EDA60K!

Nejnovější přírůstek do rodiny produktů ScanPal ™ společnosti Honeywell, mobilní počítač ScanPal EDA60K, postavený na platformě Android ™, nabízí dokonalou kombinaci funkcí pro rychlé zadávání dat a zvýšení produktivity pro správu maloobchodních zásob, správu skladů a veškeré logistiky.

Zařízení ScanPal EDA60K je vybaveno ergonomickou 30-klávesovou fyzickou klávesnicí a flexibilními možnostmi skenovacích jednotek 1D a 2D - díky tomu je vhodná pro sběr, balení, manipulaci a další pracovní postupy, které vyžadují rychlé skenování a častá klávesnice vstup dat. Má však také snadno použitelnou moderní dotykovou obrazovku pro intuitivní, zjednodušený přístup k systému Android a základním obchodním aplikacím.

Mobilní počítač ScanPal EDA60K je vybaven robustním a ergonomickým designem, který minimalizuje prostoje a pomáhá zvýšit produktivitu mobilních pracovníků. Může odolat vícenásobným 1,5 metrovým na beton a je vybaven ochranou proti IP64. Poskytuje také špičkovou životnost baterie, který bude minimalizovat čas a náklady, které vzniknou při nabíjení nebo výměně baterií.

Zařízení ScanPal EDA60K nabízí robustní, ergonomický design a perfektně vyváženou kombinaci funkcí pro pracovní postupy správy skladu. Pro zákazníky, kteří používají mobilní počítače Honeywell CK3, nabízí také nižší celkové náklady na pořízení, díky zpětné kompatibilitě s rukojetí CK3 a příslušenství pro nabíjení baterií.
Typ
Terminál
Snímač
1D
Připojení
Wi-Fi
Prostředí
Mobilní
Použití
Ruční
Operační systém
Android
Operační systém
Android

ScanPal EDA60K - Android 7.1, 1D,WLAN,Non-GMS

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené