(+420) 591 142 142 . . . . od 7,30 do 16,00 hodin
Hledej
Košík
je prázdný
Menu

Thrustmaster Joystick T16000M FCS HOTAS, včetně plynového pedálu, pro PC

PCHOTAS (Hands On Throttle And Stick) pro ovládání všech prvků v kokpitu.Thrustmaster věnovat 25 let zkušeností ve vývoji leteckých simulátorů aby pokryl rostoucí požadavky na obecné letecké simulátory a zejména po vesmírné letecké simulátory pro joysticky střední cenové kategorie HOTAS. T.16000M FCS HOTAS je určen pro... více
Běžná cena: 3 798  (-0%)
3 138.84 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
3 798 Kč
ks
Popis a parametry
Diskuse

Thrustmaster Joystick T16000M FCS HOTAS, včetně plynového pedálu, pro PC

PC

HOTAS (Hands On Throttle And Stick) pro ovládání všech prvků v kokpitu.

Thrustmaster věnovat 25 let zkušeností ve vývoji leteckých simulátorů aby pokryl rostoucí požadavky na obecné letecké simulátory a zejména po vesmírné letecké simulátory pro joysticky střední cenové kategorie HOTAS. T.16000M FCS HOTAS je určen pro pokročilé piloty, kteří hledají komplexní realistické ovládání jako alternativu k použití myši a klávesnice. T.16000M FCS (Flight Control System) obsahuje leteckou řídící páku a TWCS (Thrustmaster Weapon Control System). T.16000M FCS HOTAS je kompatibilní s PC přes USB ve Windows 10, 8, 7 a Vista (32-bitové a 64-bitové).

T.16000M FCS:
Aby byla zaručena exkluzivní vysoká přesnost u leteckého ovladače T.16000M FCS je použita technologie H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology™ poskytující 16-bitové rozlišení (tj. 16000 x 16000 hodnot) – stejně vysoká přesnost je použita u špičkového joysticku HOTAS Warthog, která hráčům dovoluje bojovat s nepřáteli s chirurgickou přesností. Spirálová pružina (o průměru 2.8 mm) uvnitř joysticku poskytuje pevný, lineární a hladký pohyb. T.16000M FCS nabízí 4 nezávislé osy, včetně otočného kormidla (ovládaná rotující rukojeť) a progresivní ovladač plynu, 16 akčních tlačítek opatřených popisem ve stylu braillova písma, jeden 8-cestný klobouček POV (Point Of View) a ergonomickou spoušť. Jeho výrazné oranžové označení a podsvícení přináší hráčům zcela novou úroveň prožitků.

TWCS ovladač plynu:
Ovladač plynu TWCS (Thrustmaster Weapon Control System): používejte svou levou ruku pro zvýšení bojové rychlosti a pilotujte svou vesmírnou loď nebo stíhačku. Umístění ovladače plynu TWCS do nižší polohy oproti systémům kvadrant poskytuje bezkonkurenční pohodlí. Pro zajištění plné kontroly nad simulátory, obsahuje ovladač plynu TWCS 14 tlačítek a jeden 8-cestný PoV kloboučkový přepínač, které jsou přidány k tomuto joysticku. Celkem poskytuje hráčům 5 os, 30 tlačítek a dva 8-cestné kloboučkové přepínače POV – plus 3 extra osy přes volitelný TFRP rudder (kormidlo). Ovladač plynu TWCS je vybaven 5 osami a zadní konektor RJ12 zadní konektor nabízí 3 přídavné osy pomocí externího volitelného TFRP rudder (kormidla) z rodiny leteckých produktů Thrustmaster.

Technologie S.M.A.R.T™ (Sliding Motion Advanced Rail Tracks) unikátní systém posuvných kolejnic zajišťuje perfektně hladký pohyb ovladače plynu – je přesný a pohodlný, s 80 mm dráhou pohybu pro přesné manévrování. Utahovací šroub umožňuje uživatelům nastavit tuhost ovladače plynu podle jejich vlastních požadavků.

T.A.R.G.E.T pokročilý programovací software na PC: programování až 256 tlačítek systémů Thrustmaster:
Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor software: umožňuje propojit další periferie Thrustmaster (tak, aby byly rozpoznány jako jedno USB zařízení) a nahrávat a vytvářet další mapové profily ke každé hře. Vytvořte si své vlastní profily pro vylepšení letových simulátorů Thrustmaster a sdílejte je s komunitou Thrustmaster, ke stažení na adrese: http://support.thrustmaster.com.

- kompatibilní s T.Flight Rudder Pedals
- kompatibilní s MFD Cougar Pack

Obsah balení: joystick, ovladač plynu

- všechny produkty které lze dokoupit k tomuto setu se nacházejí v sekci Související zboží
Platforma
PC
Typ zařízení
Joystick
Typ připojení
Drátové
Rozhraní
USB
Barva
Černá
Herní provedení
Ano

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Thrustmaster Joystick T16000M FCS HOTAS, včetně plynového pedálu, pro PC

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené