TP-Link Archer TXE75E PCI express adaptér AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe

Upgradujte svou Wi-Fi síť na úroveň standardu 6E Wi-Fi 6E znamená standard Wi-Fi 6 rozšířený o pásmo 6 GHz, nově zpřístupněnou frekvenci, která přináší větší šířku pásma, vyšší přenosové rychlosti a nižší latenci. Otevírají se tak zdroje pro budoucí inovace v oblasti AR/VR, 8K streamování a další možnosti. Vyšší ryc... více
1 133.06 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
1 371 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: Archer TXE75E
Záruka: 35 měsíců
Výrobce: TP-LINK
Popis a parametry
Ke stažení

TP-Link Archer TXE75E PCI express adaptér AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe

Upgradujte svou Wi-Fi síť na úroveň standardu 6E
Wi-Fi 6E znamená standard Wi-Fi 6 rozšířený o pásmo 6 GHz, nově zpřístupněnou frekvenci, která přináší větší šířku pásma, vyšší přenosové rychlosti a nižší
latenci. Otevírají se tak zdroje pro budoucí inovace v oblasti AR/VR, 8K streamování a další možnosti.

Vyšší rychlosti díky širšímu pásmu1200 MHz, širší spektrum znamená větší kapacitu sítě

Archer TXE75E vyzbrojí váš počítač nově zpřístupněným pásmem 6 GHz, čímž odemkne plný potenciál vašeho Wi-Fi 6E routeru. Užívejte si ničím nerušené streamování v pásmu 6 GHz, které je přístupné pouze zařízením podporujícím standard Wi-Fi 6E. Díky tomu nezaznamenáte pokles rychlosti ani interference způsobené staršími zařízeními.

Vynikající příjem Wi-Fi signálu
Archer TXE75E posune příjem Wi-Fi signálu vašeho počítače na novou úroveň, protože revolučně využívá kombinaci technologií OFDMA a MU-MIMO. Wi-Fi připojení počítače díky tomu může fungovat efektivněji, neboť větší počet zařízení může komunikovat s routerem současně, bez čekání na přenos dat ve frontě.

867 Mbit/s1000 Mbit/s2.4 Gbit/ss PCIe TXE75Es PCIe TXE75E Bez technologie MU-MIMO Tradiční gigabitové kabelové připojení S technologií MU-MIMO Adaptér 2×2 80 MHz Wi-Fi 5 PCIeAdaptér 2×2 160 MHz Wi-Fi 6E PCIe
Hraní her s ultra rychlou odezvou a nižší latencí
Nižší latence je klíčem k nepřerušovanému, plynulému chodu aplikací běžících v reálném čase, jako jsou videokonference a hraní her. Archer TXE75E toho dosahuje snížením prodlevy až o 75 % s čipovou sadou Intel® Wi-Fi 6E.

Silnější připojení s flexibilním umístěním antény
Dvě vícesměrové a vysokovýkonné antény s magnetickou základnou rozšíří vaše současné možnosti příjmu Wi-Fi signálu a umožní vám streamovat po celém domě. Postavte základnu antény kamkoli na skříň stolního počítače a najděte optimální místo pro příjem signálu.

Magnetická základna
Nejnovější Bluetooth 5.2
Slaďte své ovladače, sluchátka a klávesnice s nejnovějším standardem Bluetooth. Archer TXE75E vybaví váš počítač technologií Bluetooth 5.2, která poskytuje vyšší rychlosti připojení a širší pokrytí.

Sofistikované zabezpečení
Nejnovější protokol zabezpečení sítí Wi-Fi s názvem WPA3 přináší nové možnosti pro zlepšení kyberbezpečnosti. Bezpečnější šifrování hesel sítě Wi-Fi a vylepšená ochrana proti útokům hrubou silou společně chrání vaši domácí síť Wi-Fi.

Snadné nastavení
Jednoduchá instalace softwaru z disku s intuitivním nástrojem

Držák s nízkým profilem
Kromě standardního držáku je součástí balení i držák s nízkým profilem, určený pro počítačové skříně mini tower (malá věž).

Operační systém
Podporuje systémy Windows 10/11 (64bitový)

Maximální rychlosti bezdrátového připojení jsou fyzické rychlosti odvozené ze specifikace standardu IEEE 802.11. Skutečná propustnost dat v bezdrátové síti a její pokrytí a počet připojených zařízení nejsou garantovány a budou se lišit na základě síťových podmínek, omezení přístupových bodů a faktorů okolního prostředí, včetně stavebních materiálů, překážek, objemu a hustoty provozu a umístění přístupových bodů.
Použití standardu Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E a funkcí OFDMA, MU-MIMO, 1024-QAM nebo HE160 vyžaduje, aby přístupové body rovněž podporovaly odpovídající funkce. Šířka pásma 160 MHz může být v některých regionech/zemích v pásmu 5 GHz nedostupná v důsledku regulačních omezení.
Funkce zařízení Archer TXE75E mohou být omezeny u některých výpočetních systémů a platforem. Zkuste aktualizovat ovladač zařízení, abyste mohli využívat všechny kompatibilní funkce.
Vychází ze simulačních dat spol. Intel a specifikace IEEE 802.11ax. Výhody 160MHz kanálů a technologie Wi-Fi 6/6E u řízených datových přenosů v síti spočívají v nižších latencích, efektivnějším provozu a vyšší spolehlivosti ve srovnání s neřízenými přenosy dat v sítích standardu Wi-Fi 5. Intel a logo Intel jsou obchodní značky společnosti Intel Corporation nebo jejích dceřiných společností ve Spojených státech a dalších zemích.
Použití funkce WPA3 vyžaduje, aby přístupové body rovněž podporovaly odpovídající funkci.
Specifikace Bluetooth 5.0 a 5.2 přináší několik nových funkcí včetně dvojnásobné rychlosti připojení a čtyřnásobně většího pokrytí ve srovnání s Bluetooth 4.
ParametryPorovnání
Výrobce (síťové karty)
TP-Link
Rozhraní (síťové karty)
PCI Express
Rychlost přenosu (síťové karty)
10/100/1000/2500
Rychlost přenosu Wi-Fi (wireless)
AXE5400

TP-Link Archer TXE75E PCI express adaptér AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené