TP-Link MC100CM konvertor 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode

Média konvertor sítě Fast Ethernet MC100CM Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX. Prodlužuje dosah optického v... více
685.95 Kč bez DPH
E-shop 1 ks
830 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: MC100CM
EAN: 6935364030391
Záruka: 58 měsíců
Výrobce: TP-LINK
Popis a parametry
Ke stažení

TP-Link MC100CM konvertor 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode


Média konvertor sítě Fast Ethernet
MC100CM

Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km.

•Automatické vyjednávání pro 10/100 Mbit/s a automatická detekce MID/MID-X pro port TX.
•Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
•Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
•Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km.
•Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.
•Externí napájení


MEDIA CONVERTER & MODULE



Standards and Protocols
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Basic Function
Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Extends fiber distance up to 2km
Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely

Ports
1 100M SC/UPC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)

Wave Length
1310nm

Network Media 10BASE-T
UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)

Network Media 100BASE-T
UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)

Network Media 100BASE-FX
Multi-mode Fiber

LED Indicators
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD

Dimensions (W*D*H)
3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)

Power Supply
External power supply

Max Power Consumption
2.5W

Safety & Emission
FCC, CE, RoHS

Environment
Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
ParametryPorovnání
Výrobce (media konvertory)
TP-Link

TP-Link MC100CM konvertor 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené