TP-Link MC210CS Transceiver 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC210CS Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX. Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km. •Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro port TX i FX. •Podporuje aut... více
751.24 Kč bez DPH
E-shop 1 ks
909 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: MC210CS
EAN: 6935364030445
Záruka: 58 měsíců
Výrobce: TP-LINK
Popis a parametry
Ke stažení

TP-Link MC210CS Transceiver 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k


Gigabitový média konvertor sítě Ethernet
MC210CS

Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX.
Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km.

•Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro port TX i FX.
•Podporuje automatickou detekci MID/MID-X pro port TX.
•Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX.
•Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km.
•Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.
•Externí napájení

MEDIA CONVERTER & MODULE



Standards and Protocols
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Basic Function
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Extends fiber distance up to 15km


Ports
1 1000M SC/UPC port
1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)

Wave Length
1310nm

Network Media 1000BASE-FX
Single-mode Fiber

Network Media 1000BASE-T
UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)

LED Indicators
PWR, LINK, RX

Dimensions (W*D*H)
3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)

Power Supply
External Power Adapter

Max Power Consumption
5.5W

Safety & Emission
FCC, CE, RoHS

Environment
Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
ParametryPorovnání
Výrobce (media konvertory)
TP-Link

TP-Link MC210CS Transceiver 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené