TP-Link TL-SL1218MP - 16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch

16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch TL-SL1218MP 16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém Prioritní režim pro port 1-8, který z... více
4 849.59 Kč bez DPH
E-shop 1 ks
5 868 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: TL-SL1218MP
EAN: 6935364099824
Záruka: 58 měsíců
Výrobce: TP-LINK
Popis a parametry
Ke stažení

TP-Link TL-SL1218MP - 16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch

16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch
TL-SL1218MP

16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty
Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém
Prioritní režim pro port 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor
Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 194 W pro všechny PoE porty

Snadno použitelný PoE Switch s inovativním designem
Přenos dat a napájení pro dohled až do vzdáleností 250 m

Vysoký výkon PoE napájení
TL-SL1218MP vyhovuje standardu 802.3af/at PoE + a podporuje až 30W napájení na každém PoE portu. Celkový vysoký výkon PoE napájení je až 192W pro 16 PoE portů, což je ideální pro malé až střední podnikové systémy dohledu.

Dohled na přenos až do vzdáleností 250 m
TL-SL1218MP je speciálně navržený PoE switch pro IP dohledové aplikace. PoE switch umožňuje jednodušší, bezpečnější a levnější instalaci dohledu. S rozšiřujícím režimem dosahuje PoE přenosovou vzdálenost až 250m*, což je ideální pro nasazení IP kamery pro rozsáhlé pokrytí.

Garantovaná kvalita videa
Pro zaručení kvality citlivých aplikací, jako je například video monitor, TL-SL12128MP nabízí vyšší možnosti priorit pro IPC připojené porty.

HARDWARE FEATURES

Interface
16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 Combo Gigabit SFP Slots

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF

Fan Quantity
2 Fans

Power Supply
100-240V AC, 50/60 Hz

Backup Bandwidth
7.2 Gbps

PoE+ Ports(RJ45)
Standard: 802.3at/802.3af compliant
PoE Ports: Port1- Port16
PoE Power Budget: 192W

Mac Address Table
8K

Dimensions ( W x D x H )
17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)

Max Power Consumption
18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)

Max Heat Dissipation
63.89 BTU/h (no PD connected)
741.15 BTU/h (with 192W PD connected)

SOFTWARE FEATURES
Advanced Features
Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
Port Priority Mode
Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control

Transmission Method
Store-And-Forward

OTHERS
Certification
CE, FCC, RoHS

Package Contents
TL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide, Two mounting brackets and the fittings

Environment
Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
ParametryPorovnání
Výrobce (switche)
TP-Link
Rychlost přenosu (switche)
10/100
Počet portů (switche)
16
Správa (switche)
Nemanagovatelný
PoE 802.3af (switche)
PoE
SFP (switche)
Ano
related

TP-Link TL-SL1218MP - 16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené