Ubiquiti UOC-3 - Unifi ODN Cable, 3 metry

Ubiquiti UOC-3 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125(OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 3m a LC-LC duplexními konektory.Technické parametry* Délka [m]: 3* Průměr kabelu [mm]: 2* Optické konektory: LC-LC* Počet vláken: 2* Typ vlákna: Multi Mode* Prů... více
184.3 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
223 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: UOC-3
EAN: 817882020459
Záruka: 24
Výrobce: Ubiquiti
Popis a parametry

Ubiquiti UOC-3 - Unifi ODN Cable, 3 metry

Ubiquiti UOC-3 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků.
Jedná se o multimode 50/125(OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 3m a LC-LC duplexními konektory.

Technické parametry
* Délka [m]: 3
* Průměr kabelu [mm]: 2
* Optické konektory: LC-LC
* Počet vláken: 2
* Typ vlákna: Multi Mode
* Průměr jádra [µm]: 50/125 (OM3)
* Typ broušení: UPC
ParametryPorovnání
Typ
Kabely
Délka (m)
3,0 - 3,4
LC (M)
2
Přesná délka (m)
3
Barva
Modrá

Ubiquiti UOC-3 - Unifi ODN Cable, 3 metry

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené