XONE/XSX - Blood Bowl 3 Brutal Edition

Datum vydání: 23.02.2023.Brutální, šílený, taktický… takový je BLOOD BOWL! Ikonický sport smrti se vrací s novou videohrou plnou fantasy fotbalu, který je věrný nejnovějším pravidlům deskové hry a jejímu novému obsahu. Založte si vlastní tým a pak drťte, likvidujte a podvádějte, dokud se nedostanete až na vrchol... a d... více
1 104.13 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
1 336 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 3665962005714
EAN: 3665962005714
Záruka: 24
Výrobce: UBI SOFT
Popis a parametry

XONE/XSX - Blood Bowl 3 Brutal Edition

Datum vydání: 23.02.2023.

Brutální, šílený, taktický… takový je BLOOD BOWL! Ikonický sport smrti se vrací s novou videohrou plnou fantasy fotbalu, který je věrný nejnovějším pravidlům deskové hry a jejímu novému obsahu. Založte si vlastní tým a pak drťte, likvidujte a podvádějte, dokud se nedostanete až na vrchol... a dokud vaši soupeři neskončí na hřbitově.

Nasaďte si kopačky, připněte si helmu, upravte si nárameníky a hrudní plát... a (nenápadně) si za pásek zastrčte ostrou dýku.
Válka zmizela ze Starého světa, když se obyvatelé rozhodli řešit své neshody hraním posvátného sportu boha Nuffla: Blood Bowl. A přesto není o nic méně krvavý než bojiště, která nahradil. Vraždy, zohavení, podvádění, podplácení, čarodějnictví a dokonce boží zákroky – to vše na hřišti následuje jedno po druhém k potěše všech diváků!
Nelítostní, ale nikoliv bez mozku – ujměte se velení týmu ze 12 dostupných ras, z nichž každá má jedinečné vlastnosti, a zabraňte soupeřům v postupu pomocí pečlivého rozmístění hráčů. Uskakujte nebo nelítostně likvidujte každého, kdo se vám připlete do cesty, a dostaňte se do konečné zóny kvůli rozhodujícímu touchdownu! Ty nejlepší strategie by přirozeně měly být ostřejší, ale... kdo ví? Zuřící troll může sežrat spoluhráče a změnit běh zápasu.
Šéf jste vy – založte si tým, rekrutujte hráče, upravte jejich vzhled, emblémy a zbroje, najímejte roztleskávačky a trenéra a pak se zúčastněte těch nejdivočejších soutěží ve Starém světě. Ale pozor: zranění jsou běžná a je víc než pravděpodobné, že některé vaše hráče odnesou z pole v pytli na mrtvoly, což dokáže definitivně ukončit kdysi slibnou kariéru...

Obsah Brutal Edition:
Plná hra a EXKLUZIVNÍ PŘEDMĚTY:
*Exkluzivní míč
*Úpravy Black Orcs
*Úpravy Imperial Nobility
*Exkluzivní roztleskávačka
*1000 Warpstones (Blood Pass)
ParametryPorovnání
Herní žánr
Strategie
PEGI hodnota
16
Lokalizace hry
anglická verze
Datum vydání hry
17.11.2022
Datum vydání hry (filtr)
17.11.2022
Herní provedení
Ano

XONE/XSX - Blood Bowl 3 Brutal Edition

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené