XSX - Bezd. ovladač Xbox Series, Forza Horrizon 5 Limited Edition

Gamepad pro Xbox Series, Xbox One, PC, Mobilní telefon a Tablet, kompatibilní se systémem Android, Windows 10, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), AA baterie, vibrace, analogové páčky, Forza Horizon 5 Limited Edition má žlutý průhledný vnější materiál, design doplňuje texturovaný povrch... více
Běžná cena: 2 299  (-25%)
1 423.14 Kč bez DPH
Na dotaz
1 722 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: QAU-00055
EAN: 889842765472
Záruka: 24
Výrobce: MICROSOFT
Popis a parametry

XSX - Bezd. ovladač Xbox Series, Forza Horrizon 5 Limited Edition

Gamepad pro Xbox Series, Xbox One, PC, Mobilní telefon a Tablet, kompatibilní se systémem Android, Windows 10, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), AA baterie, vibrace, analogové páčky, Forza Horizon 5 Limited Edition má žlutý průhledný vnější materiál, design doplňuje texturovaný povrch se speciálním vzorem na boční a spodní straně rukojetí inspirovaným volanty závodních vozů

Gamepad Xbox Wireless Controller Forza Horizon 5 Limited Edition
Společně s příchodem nové generace herní konzole Xbox One se Microsoft rozhodl vylepšit i zcela nepostradatelnou součást příslušenství – herní gamepad. I když jsou hlavní ovládací prvky prakticky totožné, tak došlo k několika citelným vylepšením. Například k celkovému zaoblení všech prvků, aby se lépe držel v ruce. V praxi potěší kompatibilita napříč mnoha zařízeními.

Větší pohodlí s texturovanou rukojetí
Texturované spouště a tlačítka jsou navržená tak, aby se vám ovladač lépe držel v ruce i po mnoha hodinách hraní.

Hybridní směrový ovladač
Gamepad Xbox Wireless Controller Forza Horizon 5 Limited Edition je vybavený zcela přepracovaným směrovým ovladačem. Díky tomu jde rychleji a lépe ovládat pohyb do všech směrů.

Tlačítko Share
Dedikované tlačítko pro sdílení má smysl, protože právě prožitý herní zážitek můžete naprosto intuitivně sdílet se svými přáteli nebo fanoušky.

Bezproblémová konektivita
Nový ovladač je díky rozhraním Bluetooth LE a USB-C kompatibilní nejen se staršími Xboxy, ale také PC nebo zařízeními na bázi Androidu. A nabíjení? Používejte kvalitní AA nabíjecí baterie nebo volitelný dobíjecí akumulátor.
Typ zařízení
Gamepad
Počet tlačítek
16x
Typ připojení
Bezdrátové
Herní provedení
Ano

XSX - Bezd. ovladač Xbox Series, Forza Horrizon 5 Limited Edition

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené