XSX - Tropico 6

Datum vydání: 31.03.2022El Presidente ještě nikdy neměl takhle čistý štít – poprvé přináší nativní rozlišení 4K na konzole. Tato pečlivě vylepšená verze hry Tropico 6 – Next Gen Edition posouvá svůj úchvatný šarm tropického ostrova na novou úroveň.V časech politických svárů a společenských nepokojů lidé volají po vizio... více
1 005.79 Kč bez DPH
Na dotaz
1 217 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 4260458362822
EAN: 4260458362822
Záruka: 24
Výrobce: UBI SOFT
Popis a parametry

XSX - Tropico 6

Datum vydání: 31.03.2022

El Presidente ještě nikdy neměl takhle čistý štít – poprvé přináší nativní rozlišení 4K na konzole. Tato pečlivě vylepšená verze hry Tropico 6 – Next Gen Edition posouvá svůj úchvatný šarm tropického ostrova na novou úroveň.

V časech politických svárů a společenských nepokojů lidé volají po vizionářském vůdci, který díky předvídavosti a ostrovtipu dokáže odvrátit zkázu jejich země. Předveďte se ještě jednou jako obávaný diktátor nebo mírumilovný státník na ostrovním státu Tropico a proveďte svůj národ čtyřmi odlišnými obdobími. Čelte různým výzvám na mezinárodní scéně a vždy se starejte o potřeby svého lidu – a o své konto ve švýcarské bance.

Budete mít na starost rozsáhlá souostroví, budete stavět mosty a propojovat své ostrovy a také používat nové dopravní prostředky a infrastrukturu. Vyšlete své Tropičany na nájezdy krást divy světa včetně Sochy svobody a Eiffelovy věže. Upravte si palác podle svého, promlouvejte k lidu před volbami ze svého balkónu a získejte si přízeň svých poddaných.

Ve hře Tropico 6 – Next Gen Edition budou ulice na vašem ostrově rušnější, pláže a panoramatické vyhlídky krásnější a zrak El Presidenta pozornější než kdy dřív. Hráči rovněž získají DLC „The Llama of Wall Street“ a El Prez Pack, který obsahuje jednu dodatečnou misi, nové budovy, nové možnosti úprav pro váš palác, obleky pro El Presidenta a spoustu dalšího!

Vlastnosti:

* Užijte si Tropico 6 – Next Gen Edition na konzoli v nativním rozlišení 4k, díky kterému budou vaše ulice překypovat životem.
* Poprvé v této sérii budete hrát na velkých souostrovích. Spravujte hned několik ostrovů najednou a přizpůsobujte se různým novým výzvám.
* Vysílejte své agenty na nájezdy do cizích zemí, aby tam kradli divy světa a pamětihodnosti, které si pak můžete přidat do sbírky.
* Stavte mosty, budujte tunely a převážejte své občany a turisty v taxíkách, autobusech a lanovkách. Tropico 6 nabízí zcela nové přepravní a infrastrukturní možnosti.
* Upravte si vzhled paláce dle svého a vyberte si z různých bonusů.
* Tropico 6 obsahuje revidovaný systém výzkumu, který se zaměřuje na politické aspekty života největšího světového diktátora.
* Volební proslovy jsou zpět! Oslovte lidi a slibte jim to, co ani náhodou nemůžete splnit.
* Kooperativní i soutěžní hra až pro čtyři hráče.
* Obsahuje digitální soundtrack, DLC „The Llama of Wall Street“ a DLC El Prez Pack s novými herními mechanismy, dalšími budovami a spoustou dodatečného obsahu!

XSX - Tropico 6

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené