Yealink MVC640-050 wired

Videokonferenční endpoint značky Yealink, který je vhodný do malých zasedacích místností až pro 11 osob a je plně integrovaný s komunikačními systémy od firmy Microsoft – Teams, Skype for Business a Office 365.Série Yealink MVC jsou videokonferenční řešení speciálně navržená pro místnosti Microsoft Teams. Řada MVC posk... více
84 278.51 Kč bez DPH
Na dotaz
101 977 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 10001298
Záruka: 24
Výrobce: WELL
Popis a parametry
Ke stažení

Yealink MVC640-050 wired

Videokonferenční endpoint značky Yealink, který je vhodný do malých zasedacích místností až pro 11 osob a je plně integrovaný s komunikačními systémy od firmy Microsoft – Teams, Skype for Business a Office 365.

Série Yealink MVC jsou videokonferenční řešení speciálně navržená pro místnosti Microsoft Teams. Řada MVC poskytuje řešení Teams videokonferencí pro všechny typy zasedacích místností. Jedinečný zážitek z videokonferencí zajišťuje vysoce výkonné mini-PC, při jehož konstrukci byl brán v úvahu důraz na estetiku, ale i praktičnost, která v sobě zahrnuje správu kabelů a poskytuje tak spolehlivé a flexibilní řešení pro nasazení do jakékoliv zasedací místnosti. Řada MVC disponuje přívětivím uživatelským rozhraním, kde stačí přijít do zasedací místnosti a jedním dotykem zahájit schůzku v prostředí Microsoft Teams nebo Skype for Business. Yealink MVC640 obsahuje USB reproduktor a mikrofon MSpeech a 4K UVC84 USB PTZ kameru s 12x optickým zoomem, která splňuje požadavky na pokrytí středně velkých zasedacích místností.

Přívětivé uživatelské rozhraní Microsoft Teams a perfektní konferenční zážitek
Přívětivě uzpůsobené uživatelské rozhraní nabízí uživateli připojení ke schůzce jedním dotykem. Multifunkční dotykový panel MTouchII je navržený tak, aby bylo možné ovládat vše z jednoho místa. Umožňuje ovládat hovor, kameru, sdílet obsah a přináší spoustu dalších funkcí. Zároveň má MTouchII zabudovaný senzor na detekci pohybu člověka, který umožňuje automatické probuzení konferenčního systému a můžete tak okamžitě zahájit konferenci.

Funkce Auto-framing & inteligentní technologie odstranění hluku
Kamera UVC84 poskytuje funkci Auto Framing, čímž je zajišťen záběr všech přítomných účastníků v zasedací místnosti bez nutnosti manuálního natáčení a posouvání kamery. Spolu s Yealink camera control plug-in lze provádět snadné ovládání (natáčení, naklánění nebo přiblížení) kamery. UVC84 je vybavena 12ti násobným optickým zoomem a podporuje hovory v rozlišení 4K, které zajistí zachycení každého účastníka v místnosti. Pro kvalitní ozvučení místnosti je využíváno zařízením Yealink MSpeech mezi jehož benefity se řadí funkce ropoznávání hlasu aplikace Microsoft Teams včetně přepisu hlasu na text, schopnost překladu v reálném čase a funkce hlasové asistentky Cortana.

Sdílení obsahu v reálném čase
Unikátní řešení bezdrátového sdílení umožní účastníků videokonference sdílet obsah jediným kliknutím přes Wi-Fi dongle WPP20. Díky vysokému rozlišení 1080p/30fps poskytuje uživatelům lepší zážitek ze sdíleného obsahu. Kromě toho je možné sdílet obsah připojením se k portu USB-C nebo HDMI.

Jednoduché nasazení, snadné používání
MCore je navržen tak, aby mohl být dle požadavků rozšiřován a mohl tak pokrýt různě velké videokonferenční místnosti. Díky správě kabeláže je zajištěno stabilní připojení. Jediným datovým kabelem CAT5e lze propojit oblast televize s konferenčním stolem, na kterém je umístěn ovládací panel MToucbII. Není potřeba žádný další zdroj pro napájení nebo prodlužovací kabel, což výrazně zjednoduší samotné nasazení systému.

Správa zařízení na dálku
Řešení MVC podporuje Yealink Device Management Platform / Cloud Service, ve kterém můžete spravovat, sledovat, konfigurovat, aktualizovat a diagnostikovat všechna Yealink audio a video zařízení, která jsou součástí řešení této platformy.
ParametryPorovnání
Konektor DisplayPort
Ne
Konektor HDMI
ano
Rychlost LAN max.
1 Gbps
Optika
Ne
Počet LAN portů
1
HDMI
2 ks
DP
0 ks

Yealink MVC640-050 wired

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené