Zásuvka PowerCube REWIRABLE Pink Violet + 4x cest. adap., 5-ti rozbočka

Nevšední napájecí rozbočovač v podobě kostky PowerCube ReWirable, 5 klasických zásuvek, připojení pomocí IEC konektoru, 4 cestovní koncovky, vstupní napětí 110 - 250 V;16 A, dětská pojistka.PowerCube ReWirable přichází s celosvětově rozšířenou IEC koncovkou. Vrací tak život starším IEC kabelům, které většinou končí v š... více
405.79 Kč bez DPH
E-shop 2 ks
491 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 8718444083085
EAN: 8718444083085
Záruka: 24
Výrobce: NONAME
Popis a parametry

Zásuvka PowerCube REWIRABLE Pink Violet + 4x cest. adap., 5-ti rozbočka

Nevšední napájecí rozbočovač v podobě kostky PowerCube ReWirable, 5 klasických zásuvek, připojení pomocí IEC konektoru, 4 cestovní koncovky, vstupní napětí 110 - 250 V;16 A, dětská pojistka.

PowerCube ReWirable přichází s celosvětově rozšířenou IEC koncovkou. Vrací tak život starším IEC kabelům, které většinou končí v šuplíku nebo odpadkovém koši. Znovu využijete kabely od starých počítačů, tiskáren, monitorů a dalších periferií. Velkou výhodou je skutečnost, že si sami vyberete délku a barvu prodlužovacího přívodu.

Cestovní koncovky
Tato sada koncovek umožňuje cestovat po celém světě, aniž byste se museli obávat, že nebudete schopni používat elektroniku, kterou máte sebou na cestách. Čtyři koncovky v balení pokryjí nejpopulárnější destinace na světě. Nejpopulárnější destinace: Evropa, Velká Británie, USA & Japonsko, Austrálie & Čína.

Doma i na cestách
V případě, že pojedete na dovolenou či služební cestu, jednoduše odpojíte kabel a připojíte koncovku dané země. Už nebudete hledat cestovní adaptér v krabicích ve skříni. PowerCube nyní můžete používat jako cestovní adaptér, standardní prodlužovací přívod nebo rozbočovač doma i na cestách.

Zásuvka PowerCube REWIRABLE Pink Violet + 4x cest. adap., 5-ti rozbočka

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené