32" HTV Philips 32HFL5114 - MediaSuite
Běžná cena: 22 959  (-22%)
E-shop 1 ks
Kód: 32HFL5114/12
EAN: 8718863023853
Záruka: 36
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Ke stažení
* S vestavěnou aplikací Chromecast a Netflix
* Aktualizace systému Android poskytují nejnovější funkce
* Přístup do obchodu Google Play Store pro aplikace a média
* Uživatelské rozhraní s možností přizpůsobení pro vlastní loga a barvy
* Instalujte a spravujte aplikace na dálku díky funkci AppControl
* Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control
* Funkce pro pohostinství
* Funkce pro nemocnice
Typ obrazovky: LED Full HD
Úhlopříčka [palce]: 32
Rozlišení: 1920 x 1080p
Jas [cd/m2]: 250
Výstupní výkon zvuku: 16 (2 x 8) W, 2.0, Směřující dolů
Výstup pro reproduktor do koupelny: 1,5 W Mono 8 Ohmů
Vylepšení zvuku:
*DTS-HD
*Kompatibilní se systémem Dolby Atmos
*Dolby MS12D
*AC-4
*Studiový zvuk DTS
Konektory:
Bezdrátové připojení k síti LAN:
*802.11 ac
*Wifi-Direct
Konektory vzadu:
*Digitální výstup audio: Optický
*Ethernet (LAN): RJ-45
*Anténa: IEC-75
*Externí napájení: 12 V, max. 1,5 A
*Externí ovládání: RJ-48
*HDMI2: HDMI 1.4
*USB2: USB 2.0
*Výstup pro reproduktor do koupelny: Mini-jack
Konektor z boku:
Slot Common Interface: CI+ 1.3.2
USB1: USB 3.0
HDMI1: HDMI 1.4
Výstup pro sluchátka: Mini-jack
Formáty pro přehrávání videa:
*Formáty: H.264/MPEG4 AVC
*MPEG1
*MPEG2
*MPEG4
*WMV9/VC1
*HEVC
*Kontejnery: AVI, MKV
*VP9
Formáty pro přehrávání audia:
*MP3
*AAC
*WAV
*WMA (v2 až v9.2)
*WMA-PRO (v9 a v10)
Formáty pro přehrávání fotografií:
*JPG
*PNG
*BMP
*GIF
Tunery: DVB-T/T2/C, HEVC FHD (až 1080p60)
Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm
Napájení: 220–240 V stř.; 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 29 W
Třída energetické náročnosti: A+
Funkce úspory energie: Režim Eco
Spotřeba v Stand By režimu [W]: <0,35 W
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 732 x 494 x 179
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 732 x 432 x 77
Hmotnost [kg]: 4,6, se stojanem 4,7
Obsah balení (příslušenství):
*Stojan s okrajem
*Dálkový ovladač 22AV1905B/00
*2x baterie AAA
*Napájecí kabel
*Záruční list
*Brožura s právními a bezpečnostními informacemi
Záruka: 36 měs.
https://www.philips.cz/p-p/32HFL5114_12/profesionalni-televize
ParametryPorovnání
Chytrá domácnost kompatibil
Ano
Model
32HFL5114
Úhlopříčka přesná (")
32
Rozlišení (šxv)
1920x1080 (Full HD)
Počet pixelů na šířku
1920
Počet pixelů na výšku
1080
LED podsvícení
Ano
Jas (cd/m2) - přesný
250
Konektor DVI
Ne
Konektor DisplayPort
Ne
Konektor HDMI
Konektor USB
Konektor SCART
Konektor USB-C
DVB-T
DVB-T2
DVB-T2/ HEVC
Barva
Černá
VESA standard
Rozměry (ŠxVxH mm)
732 x 432 x 77
Hmotnost (kg)
4,6
Montáž na stěnu
Model notebooku
32HFL5114
Výstup DVI
Konektor RJ45
Hmotnost přesná (kg)
4,6
Úhlopříčka
31" - 37"
Full HD
4K
Třída energetické účinnosti
F
Obnovovací frekvence (Hz)
60
Verze HDMI
Verze 1.4
DVB-C
TV OS
Android
Smart funkce (netflix,youtube)
Reproduktory - výkon
2 x 8W
Vylepšený zvuk
DTS
Rozměr VESA uchycení
100 x 100
Hmotnost rozsah (kg)
od 2,1 do 5
Rozlišení - standard
Full HD
Značka
Philips
WWW_PODROBNEJI_STAV
Výrobce nemá info
Barva
Černá
Jas (cd/m2=nits)
250