Aten 4-Port USB 3.0 4K DisplayPort KVMP™ Switch pro ATC

Přepínač ATEN CS1924ATC se 4 porty USB 3.0 4K DisplayPort KVMP™ pro ATC je šitý na míru pro scénáře řízení letového provozu. Podporuje rozlišení 2Kx2K, takže je ideální pro radarové monitorování a také umožňuje neustálé sledování letových informací a kritických procesů. Funkce Zero-Second Switch zajišťuje přepínání té... více
25 229.75 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
30 528 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: CS1924ATC-AT-G
Záruka: 23 měsíců
Výrobce: ATEN
Popis a parametry
Ke stažení

Aten 4-Port USB 3.0 4K DisplayPort KVMP™ Switch pro ATC

Přepínač ATEN CS1924ATC se 4 porty USB 3.0 4K DisplayPort KVMP™ pro ATC je šitý na míru pro scénáře řízení letového provozu. Podporuje rozlišení 2Kx2K, takže je ideální pro radarové monitorování a také umožňuje neustálé sledování letových informací a kritických procesů.

Funkce Zero-Second Switch zajišťuje přepínání téměř v reálném čase bez jakýchkoli černých obrazovek a poskytuje řídícím letového provozu okamžitý přístup ke čtyřem počítačům ATC s rozhraním USB / DisplayPort pro klíčové operace. Přepínání portů je flexibilní pomocí tlačítek, klávesových zkratek, myši, příkazů RS-232 nebo volitelného příslušenství vzdáleného voliče portů.

Se dvěma uzamykatelnými DC konektory pro redundanci napájení zajišťuje CS1924ATC nepřetržitý provoz a stálou dostupnost pro kritické aplikace. Jeho cílem je výrazně minimalizovat nebo eliminovat riziko prostojů.

Patentovaná technologie ATEN – Video DynaSync™ a EDID expert™ v kombinaci s DisplayPort 1.2 a rozlišením videa až 4K @ 60 Hz přináší optimalizované rozlišení displeje s výjimečnými detaily a čistotou za všech podmínek.

CS1924ATC vytváří bezpečnější prostředí a zvýšenou provozní efektivitu pro řídicí věže letového provozu, přibližovací řídicí místnosti a oblastní řídicí střediska, speciálně přizpůsobené odvětví řízení letového provozu.

obsah balení
1x CS1924ATC 4portový USB 3.0 4K DisplayPort KVMP™ přepínač pro ATC
4x kabely DisplayPort 1.2
4x USB 3.1 Type-A to Type-B kabely
4x mikrofonní kabel
4x kabel reproduktorů
2x napájecí adaptér a napájecí kabel
1x návod k použití

Aten 4-Port USB 3.0 4K DisplayPort KVMP™ Switch pro ATC

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené