Aten PG95330 0U 30-výstupová jednotka eco PDU s trojfázovým měřením spotřeby energie, 30A/20A

Při udržování doby provozuschopnosti v datovém centru nebo serverové místnosti může mít udržitelná energetická účinnost zásadní význam. Implementace efektivní správy napájení často zahrnuje vylepšení na hardwarové i softwarové úrovni. Vzhledem k tomu, že trend 3fázového napájení roste díky jeho účinnosti generovat, pře... více
34 145.45 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
41 316 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: PG95330G-AT
Záruka: 23 měsíců
Výrobce: ATEN
Popis a parametry
Ke stažení

Aten PG95330 0U 30-výstupová jednotka eco PDU s trojfázovým měřením spotřeby energie, 30A/20A

Při udržování doby provozuschopnosti v datovém centru nebo serverové místnosti může mít udržitelná energetická účinnost zásadní význam. Implementace efektivní správy napájení často zahrnuje vylepšení na hardwarové i softwarové úrovni. Vzhledem k tomu, že trend 3fázového napájení roste díky jeho účinnosti generovat, přenášet a distribuovat elektřinu, ATEN představuje svou nejnovější řadu PDU PG, která je k dispozici v konfiguraci zásuvek IEC, které jsou navrženy s 0U rackovým krytem, aby vyhovovaly rostoucí poptávce. Pro napájení IT zařízení s vysokou hustotou v serverových místnostech a datových centrech. Každý PG95330 PDU, využívající procesor ARM-Cortex A8, je vybaven 30 portovými zásuvkami schopnými pracovat při vyšším napětí, napájí všechna připojená zařízení za méně než 10 sekund po zapojení a poskytuje nejpřesnější údaje o spotřebě energie v kWh (+ /-1 %) pro lepší průběh spotřeby energie, základní linie a sledování iniciativy. S ohledem na úsporu energie je PG95330 navržen tak, aby umožňoval nižší spotřebu energie pro nejlepší praxi v síťové infrastruktuře a zároveň podporoval až 70,65 kg (131,4 kW ekvivalent spotřeby energie) snížení emisí CO2, snížení nákladů na elektřinu a nižší uhlíkové daně.

Hydraulicko-magnetický jistič
S vestavěným hydraulicko-magnetickým jističem lze automaticky vypnout přívod elektřiny, aby byla připojena zařízení chráněna před přetížením nebo poškozením, při zachování stabilní distribuce energie.

Vylepšení bezpečného zamykání
Zásuvky mohou být chráněny bezpečnostním zámkem, aby se zabránilo odpojení napájecích kabelů v důsledku vibrací nebo lidských chyb.

Upozornění v reálném čase prostřednictvím LCD displeje
Osvětlený LCD displej může zobrazovat varování upozorňující uživatele na neobvyklé stavy napájení.

Funkce hot-swap
Panel LCD konzole je vyměnitelný za provozu a lze jej vyjmout, vyměnit nebo opravit bez vypínání kriticky důležité připojené zátěže.

Duální LAN porty pro škálovatelné nastavení sítě
PG95330 je vybaven dvěma porty LAN (např. Internet a Intranet), které podporují až 1G ethernetové připojení, a lze k nim kaskádově připojit až 64 PDU, což šetří náklady na instalaci dalších síťových přepínačů pro začlenění síťových připojení a zároveň šetří více místa v racku. více IT vybavení v rozšiřitelné síti.

Senzory prostředí
Port senzoru umožňuje konektivitu RJ-45 pro připojení nebo řetězení až 8 senzorů prostředí pro monitorování a řízení teploty, vlhkosti, proudění vzduchu, rozdílu tlaku vzduchu a úniků, včetně upozornění na potenciální hrozby.

Flexibilní síťový provoz na místě
Pro rychlé ovládání poskytuje připojení sériového zařízení k PDU s jeho COM portem další prostředky pro komunikaci prostřednictvím příkazů CLI. Kromě toho je stejný port také funkční jako port PON, který je k dispozici pro ethernetové připojení k přepínači KVM over IP řady KN pro centralizaci správy napájení až 16 zapojených jednotek PDU.
Poznámka: Tato funkce bude zahrnuta v budoucí verzi firmwaru.

Síťovatelné přes WiFi
PG95330 lze připojit k síti prostřednictvím připojení k USB WiFi dongle a provádět DCIM, aktualizaci firmwaru, export protokolu, rychlou konfiguraci a další.

Nastavitelný napájecí kabel pro flexibilní instalaci do racku
PG95330 je dodáván s nastavitelným napájecím kabelem zabudovaným do jednotky, který je schopen rotace o 90 stupňů, což umožňuje flexibilní instalaci do racku, což vede k lepší organizaci kabelů.

Monitorování DCIM
Integrovaný s ATEN eco DC – počítačový a webový nástroj pro optimalizovanou správu infrastruktury datových center (DCIM) – lze distribuci energie, energii a environmentální data z PDU a připojených zařízení monitorovat pomocí přátelského webového GUI pro inteligentní správu napájení.

Barevný panel pro chytřejší monitorování napájení
Jednotky PDU řady PG jsou vybaveny panelem LCD konzoly ve výchozím červeném provedení a lze je přebarvit na žluté, fialové, modré a zelené volitelným zakoupením barevných nálepek. Tyto barevné kódy usnadňují rozlišení mezi nastavením napájení a také urychlují řešení problémů v případě neočekávaných poruch.

Aplikace
Třífázové jednotky PDU řady PG jsou dokonale vhodné pro instalaci serverových racků, které vyžadují energeticky účinnou distribuci energie do IT zařízení s vysokou hustotou v serverové místnosti nebo datovém centru.

obsah balení
1 x jednotka rozvodu energie
1 x sada pro montáž do racku
1 x kabel RJ-45 na DB-9
1 x celoplošná barevná nálepka
1x návod k použití

Aten PG95330 0U 30-výstupová jednotka eco PDU s trojfázovým měřením spotřeby energie, 30A/20A

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené