Avast Essential Business Security (2 years) 1-4

Essential Business SecurityOchrana na každém zařízení*Pořiďte si nepřetržité zabezpečení, které chrání vaše zařízení před viry, spywarem, phishingem, ransomwarem a dalšími kybernetickými útoky.Ochrana před infikovanými soubory a e-maily*Náš Souborový štít testuje, zda otevírané a stahované soubory neobsahují malware. N... více
Běžná cena: 1 706  (-33%)
950.41 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
1 150 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: ssp.0.24m
Záruka: 6
Výrobce: AVAST
Popis a parametry

Avast Essential Business Security (2 years) 1-4

Essential Business Security

Ochrana na každém zařízení
*Pořiďte si nepřetržité zabezpečení, které chrání vaše zařízení před viry, spywarem, phishingem, ransomwarem a dalšími kybernetickými útoky.
Ochrana před infikovanými soubory a e-maily
*Náš Souborový štít testuje, zda otevírané a stahované soubory neobsahují malware. Naše Ochrana e-mailu kontroluje, zda příchozí a odchozí e-maily neobsahují malware.
Ochrana před nebezpečnými weby
*Zablokuje nezabezpečené weby, které se mohou snažit infikovat zařízení, aby vaši zaměstnanci mohli prohlížet web v bezpečí.

Zamezení hackerům v přístupu k vašim datům
*Útoky přes vzdálený přístup jsou na vzestupu. Zabráníme hackerům v převzetí kontroly nad počítači zaměstnanců, aby jim nemohli nainstalovat malware ani zamknout soubory pomocí ransomwaru.
Ochrana před ztrátou dat
*Náš firewall společně s nástroji pro kontrolu sítě dokáže zablokovat útoky hackerů a zabránit úniku citlivých dat z počítače. Monitoruje veškerý síťový provoz mezi počítači zaměstnanců a vnějším světem a chrání vaši firmu před neoprávněnou komunikací a vniknutím.
Zdokonalená ochrana dat
*Náš behaviorální štít chrání před doposud neznámými hrozbami, škodlivými programy i odposlechem hesel či přihlašovacích údajů k bankovním účtům. Můžete si být jistí, že vaše osobní, firemní i zákaznická data budou chráněna před útoky ransomwaru.

Online platforma pro správu
*Z jednoho místa můžete snadno nastavovat a instalovat ochranu, monitorovat zařízení, spravovat předplatná a provádět další činnosti.
Správa zařízení
*Libovolný počet zařízení můžete jednoduše spravovat z praktického řídicího panelu. Kontrolujte stav zařízení a pravidla, provádějte rychlé akce, zapínejte či vypínejte bezpečnostní služby a další.
Výstrahy a oznámení
*Dostávejte okamžitá e-mailová oznámení o stavu zařízení, ať můžete rychle zjednat nápravu. Přizpůsobte si výstrahy tak, abyste byli upozorňováni jen na to, o čem potřebujete vědět.
Komplexní reporty
*Díky rychlému vytváření a plánování reportů budete mít přehled o stavu všech zařízení.

Více informací zde https://www.avast.com/cs-cz/business/products/essential#pc
ParametryPorovnání
Určení
Nekomerční sektor
Verze licence
Plná/nová licence
Trvání licence
12 měsíců
Produktová řada
Avast Essential Business Security
Typ zákazníka
Komerční
Centrální správa
Ano
Původ licence
Nová licence

Avast Essential Business Security (2 years) 1-4

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené