Brodit ProClip montážní konzole pro Toyota Auris 2016-19, na střed

Brodit ProClip je montážní konzole (klip, základna) pro držák do auta s velmi jednoduchou montáží do palubní desky.Přednosti klipů ProClip:-Jednoduchost - i naprostý laik zvládne montáž za pár minut. Není potřeba žádné nářadí. Je přiložen jednoduchý návod.-Šetrnost k interiéru - jedná se o montáž bez poškození interiér... více
444.63 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
538 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: PBR-855164
EAN: 7320288551647
Záruka: 24
Výrobce: BRODIT
Popis a parametry

Brodit ProClip montážní konzole pro Toyota Auris 2016-19, na střed

Brodit ProClip je montážní konzole (klip, základna) pro držák do auta s velmi jednoduchou montáží do palubní desky.

Přednosti klipů ProClip:

-Jednoduchost - i naprostý laik zvládne montáž za pár minut. Není potřeba žádné nářadí. Je přiložen jednoduchý návod.
-Šetrnost k interiéru - jedná se o montáž bez poškození interiéru. Není potřeba nic vrtat nebo šroubovat do palubní desky. Klip se jednoduše zatlačí do prakticky neviditelných spár v palubní desce.
-Bezpečnost - klipy ve spárách drží velmi pevně pomocí zpětných háčků. Tvar ProClipu je důmyslně navržen na míru konkrétnímu modelu auta.
-Ergonomie - umístění klipů je promyšleno tak, aby nebránilo ovládacím prvkům na palubní desce.
-Variabilita - pro každý model auta je většinou k dispozici několik variant ProClipů pro různá umístění ve vozidle. Typicky nalevo od volantu, napravo od volantu, na středovém sloupku nebo u řadící páky.
-Kvalita - Brodit je švédská rodinná firma, která se už tři desítky let specializuje pouze na držáky pro mobilní telefony a další zařízení do aut. Celá výroba je ve Švédsku. Držáky jsou z velmi kvalitních ABS plastů.
-Kompatibilita - montážní platformy ProClip jsou primárně navržené pro držáky pro mobilní telefony, tablety a GPS navigace.

Co je Brodit ProClip:

Montážní konzole Brodit ProClip je přesná upevňovací základna vyrobená na míru palubní desky vybraného vozu, důmyslně navržená tak, aby šla zacvaknout do spár palubní desky auta. Na klip se pak jednoduše namontuje držák mobilního telefonu nebo tabletu, MP3, hands-free sady, DVD atd.
Brodit ProClip je vyráběn z pevné umělé hmoty (ABS plastu) ve Švédsku. Je konstruován tak, aby spolehlivě a velmi pevně držel ve spáře mezi plasty palubní desky.
Klip je vždy navržen pro konkrétní model vozu. Díky tomu jej lze zacvaknout jednoduše na bezpečné místo a současně tak, aby nebránil řidiči ve výhledu přes přední sklo. To vše bez poškození interiéru auta (palubní desky) vrtáním.

Brodit ProClip montážní konzole pro Toyota Auris 2016-19, na střed

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené