Eizo EasyPIX4 - kit - kalibrační SW+sonda

Kolorimetr EIZO EX4 ve spojení s programem EIZO ColorNavigator automatizuje a zjednodušuje kalibraci monitorů.Kalibrační senzor EX4 a program ColorNavigator měří barevné podání monitorů ColorEdge. Během hardwarové kalibrace se nejprve napravují barevné a jasové odchylky. Nakonec se sestaví profil, v němž se do počítače... více
3 177.69 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
3 845 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: EX4
EAN: 4995047055181
Záruka: 24
Výrobce: EIZO
Popis a parametry

Eizo EasyPIX4 - kit - kalibrační SW+sonda

Kolorimetr EIZO EX4 ve spojení s programem EIZO ColorNavigator automatizuje a zjednodušuje kalibraci monitorů.

Kalibrační senzor EX4 a program ColorNavigator měří barevné podání monitorů ColorEdge. Během hardwarové kalibrace se nejprve napravují barevné a jasové odchylky. Nakonec se sestaví profil, v němž se do počítače odešlou údaje o současném nastavení barev na monitoru.

Kolorimetr EX4

Pro trvale neměnnou reprodukci obrazu na grafickém monitoru doporučujeme pravidelně provádět hardwarovou kalibraci. U monitorů bez vestavěného senzoru je třeba používat vnější kalibrační senzor – například EX4. Ten umožní kalibračnímu programu ColorNavigator porovnat skutečný obraz na monitoru s obrazovými daty z počítače. Za tím účelem se kolorimetr EX4 připojí k monitoru EIZO ColorEdge přes rozhraní USB. ColorNavigator následně na monitoru promítne řadu různých barevných obrazců, jež EX4 naměří. Tím se zjistí, zda monitor reprodukuje barvy stále ještě správně, nebo zda se působením stárnutí či jiných vlivů jejich podání změnilo. Pokud je nutné reprodukci obrazu doladit, samočinně a bezeztrátově se upraví převodní tabulky LUT přímo v monitoru ColorEdge. Pak se vytvoří nový barevný profil, v němž se nové nastavení monitoru předá operačnímu systému a tím i programům využívajícím správu barev.
ParametryPorovnání
Konektor USB
ano
Barva
Bílá

Eizo EasyPIX4 - kit - kalibrační SW+sonda

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené