Kensington Bezdrátová myš SureTrack Dual Black

Duální bezdrátová myš SureTrack™ Duální bezdrátová myš SureTrack™ umocňuje vaši produktivitu díky většímu počtu sledovacích ploch, možností připojení, zabezpečení a přizpůsobení. První nízkoprofilová myš, která nabízí adaptabilní možnosti bezdrátového připojení (2,4 GHz, Bluetooth 3.0 a Bluetooth 5.0) pro širokou škálu... více
516.53 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
625 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: K75298WW
EAN: 85896752981
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: KENSINGTON
Popis a parametry
Ke stažení

Kensington Bezdrátová myš SureTrack Dual Black

Duální bezdrátová myš SureTrack™ Duální bezdrátová myš SureTrack™ umocňuje vaši produktivitu díky většímu počtu sledovacích ploch, možností připojení, zabezpečení a přizpůsobení. První nízkoprofilová myš, která nabízí adaptabilní možnosti bezdrátového připojení (2,4 GHz, Bluetooth 3.0 a Bluetooth 5.0) pro širokou škálu počítačových zařízení, bezdrátová myš SureTrack™ Dual Wireless Mouse také poskytuje přesné sledování na nejobtížnějších površích. Oboustranný design se 3 tlačítky je vybaven 128bitovým šifrováním AES, trojitým přepínačem DPI pro jednoduché přechody rychlosti kurzoru, prémiovými tichými tlačítky a více barevnými možnostmi.

Cestujte s myší stejně neomezenou jako vy. Očekávejte od své bezdrátové myši více. Poskytuje několik možností párování – můžete se připojit přes Bluetooth nebo 2,4GHz USB-A Nano dongle. Připojte se bezdrátově k notebooku nebo mobilnímu chytrému zařízení přes Bluetooth 3.0 nebo 5.0 (Bluetooth LE), abyste ušetřili port USB. Připojte se bezdrátově ke stolnímu počítači pomocí 2,4GHz USB-A Nano dongle. Vysoce výkonný optický snímač sleduje rychle a přesně. Myš dokáže sledovat i ty nejobtížnější moderní kancelářské povrchy, včetně skla, žuly, laku, mramoru a dřeva. Splňuje firemní bezpečnostní protokoly a chrání vaše data před potenciálními hackery pomocí vládní šifrovací technologie. Snadno upravte rychlost kurzoru podle svých potřeb výběrem vhodné úrovně DPI. Nastavte DPI na 1200, 2400 nebo 4000 – vyšší DPI pro běžné procházení nebo zpracování textu a nižší DPI pro přesné úpravy. Ideální pro počítače s nebo bez funkce Bluetooth a pro novější zařízení s Bluetooth LE, jako je Surface Pro a MacBook Pro. Funguje s Windows, Chrome OS, macOS a Android OS.
ParametryPorovnání
Technologie (myši)
Optická
Výrobce (myši)
Kensington

Kensington Bezdrátová myš SureTrack Dual Black

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené