Kensington Dual Wireless Compact Keyboard bezdrátová klávesnice - WW

Duální bezdrátová kompaktní klávesnice Kensington - WW Duální bezdrátová kompaktní klávesnice pro více zařízení vám umožňuje připojit a přepínat mezi až třemi zařízeními současně (počítač, tablet nebo telefon) pomocí Bluetooth (3.0 nebo 5.0) nebo bezdrátového připojení 2,4 GHz s frekvencí 128 -bitové šifrování AES. Hla... více
819.01 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
991 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: K75502WW
EAN: 5028252619615
Záruka: 23 měsíců
Výrobce: KENSINGTON
Popis a parametry
Ke stažení

Kensington Dual Wireless Compact Keyboard bezdrátová klávesnice - WW

Duální bezdrátová kompaktní klávesnice Kensington - WW Duální bezdrátová kompaktní klávesnice pro více zařízení vám umožňuje připojit a přepínat mezi až třemi zařízeními současně (počítač, tablet nebo telefon) pomocí Bluetooth (3.0 nebo 5.0) nebo bezdrátového připojení 2,4 GHz s frekvencí 128 -bitové šifrování AES. Hladké a citlivé nůžkové klávesy zahrnují multimediální horké klávesy. Kompatibilní s Windows, macOS, iOS a Chrome OS. Indikátor slabé baterie, takže vás nikdy nezaskočí. Součástí jsou dvě AAA baterie. Tříletá záruka.

Kompaktní design Snadno si ho vezmete kamkoli, skvělé do užších pracovních prostorů. Duální bezdrátové připojení se 128bitovým zabezpečením šifrováním AES Flexibilita Bluetooth (3.0 a 5.0) a 2,4 GHz bezdrátového připojení s vládním šifrováním. Připojte až tři zařízení najednou Přepněte z počítače na tablet na telefon během několika sekund. Kompatibilita Funguje s operačními systémy Windows, Mac, iOS a Chrome. Nůžkové klávesy pro plynulé, citlivé psaní a multimediální horké klávesy pro zkratky k běžným příkazům Indikátor vybité baterie zajišťuje, že vás nikdy nezaskočí Zahrnuje dvě baterie AAA a tříletou záruku Tříletá záruka znamená, že si můžete být jisti, že jste je pokryta společností Kensington.
ParametryPorovnání
Lokalizace
CZ česká
Bezdrátová (klávesnice)
Ano
Podsvícení (klávesnice)
Ne
Bluetooth (klávesnice)
Ano

Kensington Dual Wireless Compact Keyboard bezdrátová klávesnice - WW

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené