Patchcord FO duplex LC/APC-SC/APC 9/125um SM, 35m, OS2

Vlastnosti* Délka kabelu: 35 mTyp konektorů* Konektor 1: LC Male* Konektor 2: SC MaleZáruka: 24 měsíců... více
1 022.31 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
1 237 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

Patchcord FO duplex LC/APC-SC/APC 9/125um SM, 35m, OS2

Vlastnosti
* Délka kabelu: 35 m

Typ konektorů
* Konektor 1: LC Male
* Konektor 2: SC Male

Záruka: 24 měsíců
ParametryPorovnání
Typ
Kabely
Délka (m)
18 - 99
LC (M)
1
SC (M)
1
Přesná délka (m)
35

Patchcord FO duplex LC/APC-SC/APC 9/125um SM, 35m, OS2

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené