Premiere Pro for TEAMS MP ENG COM NEW 1 User L-12 10-49 (3YC) (1 Month)

Cena za 1 měsíc. Minimální nákup při vstupu do programu VIP a první licenci je 12 měsíců. Přední profesionální software pro úpravu videa používaný k vytváření filmů, televizních pořadů, dokumentů, reklam a obsahu pro sociální sítě, který vynikne. SAMOSTATNÉ APLIKACE ("SINGLE APPS"). Nyní mají zákazníci 2 volby, buď si... více
886.78 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
1 073 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: 65297628BA12C12
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Adobe
Popis a parametry
Ke stažení

Premiere Pro for TEAMS MP ENG COM NEW 1 User L-12 10-49 (3YC) (1 Month)

Cena za 1 měsíc. Minimální nákup při vstupu do programu VIP a první licenci je 12 měsíců.
Přední profesionální software pro úpravu videa používaný k vytváření filmů, televizních pořadů, dokumentů, reklam a obsahu pro sociální sítě, který vynikne.

SAMOSTATNÉ APLIKACE ("SINGLE APPS"). Nyní mají zákazníci 2 volby, buď si zakoupit Cloud (předplatné) na 1 rok na celé portfolio "CC" aplikací (Creative Cloud) nebo jen samostatné aplikace za výhodnou cenu. Při nákupu 2 a více samostatných aplikací již doporučujeme zvážit nákup celé kolekce programů "CC".

Cloud ("CC") je dostupný je buď v anglické verzi nebo multijazykové, která obsahuje mimo další jazyky (vč. Middle East s podporou arabštiny a hebrejštiny) i české verze těch aplikací, které jsou běžně např. v CS6 Master Collection CZ lokalizovány (Photoshop, Illustrator, InDesign atd.). Nyní nově obsahuje nové verze "CC", které jsou nastupnickými verzemi po CS6.

Adobe Cloud se zakupuje vždy na maximálně 12 (při novém VIP kontraktu i minimálně 12) kalendářních měsíců s tím, že pokud již je zákazník členem VIP programu, vlastní tedy nějakou licenci Cloudu z předchozího období, může si zakoupit jakýkoliv počet dalších Cloud licencí, avšak vždy jen do konce výročí původní licence Cloudu, aby bylo navázáno kontinuálně na stávající kontrakt.

Příklad: Zákazník vlastní již 3 měsíce licenci Adobe Cloud. Nyní má zájem o další licenci. Zakoupí tedy další novou licenci Cloudu, a to na 9 měsíců. Obě licence tedy expirují ve stejný měsíc. A obě je také možné obnovit zároveň ve stejnou chvíli na další období jednoho roku. Pro položku na 9 měsíců je určena tedy ceníková položka (při požadavku české verze): "Adobe Creative Cloud for Teams MP ML (vč. CZ) Commercial (9 měsíců)".
t

Premiere Pro for TEAMS MP ENG COM NEW 1 User L-12 10-49 (3YC) (1 Month)

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené