Yealink MVC-BYOD-Extender, propojení PC s MVC

Začněte s BYOD Extenderem a rozšiřte potenciál zasedací místnostiYealink MVC-BYOD-Extender umožňuje transformaci mezi Microsoft Teams Rooms (MTR) a dalšími typy videokonferenčních platforem. Přineste si vlastní zařízení, připojte USB kabel extenderu k notebooku a zahajte videokonferenci, ať už chcete využít jakoukoliv ... více
8 533.88 Kč bez DPH
Na dotaz
10 326 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 10001366
Záruka: 24
Výrobce: WELL
Popis a parametry
Ke stažení

Yealink MVC-BYOD-Extender, propojení PC s MVC

Začněte s BYOD Extenderem a rozšiřte potenciál zasedací místnosti

Yealink MVC-BYOD-Extender umožňuje transformaci mezi Microsoft Teams Rooms (MTR) a dalšími typy videokonferenčních platforem. Přineste si vlastní zařízení, připojte USB kabel extenderu k notebooku a zahajte videokonferenci, ať už chcete využít jakoukoliv video platformu.

Uživatelé si tak mohou vychutnat vynikající obrazový a zvukový zážitek díky kvalitní UVC kameře Yealink (UVC40, UVC84), mikrofonům (VCM38, VCM34) a reproduktorům (MSpeakerII), snadnému ovládání schůzky na dotykovém panelu MTouchII a bezdrátovému sdílení WPP20.

*Rozšiřující zařízení MVC-BYOD-Extender podporuje pouze zařízení MVC400 hardwarová verze začínající 236), MVC640-wireless a MVC840. Další podporované sady budou oznámeny.

Yealink MVC-BYOD-Extender, propojení PC s MVC

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené