Zásuvka PowerCube Original SmartHome, White-Grey, 4 rozbočka, WiFi, vypínač

Rozbočovač se 4 zásuvkami a možností nastavení časovače spínání, ovládání hlasem nebo pomocí aplikace. ON/OFF vypínač, zásuvku je možné sdílet s dalšími uživateli, dětská pojistka, uzemnění.Všechny SmartHome zařízení můžou být ovládány pomocí aplikace Allocacoc Smart app (ke stažení pro Apple iOS i Android). Aplikaci m... více
647.93 Kč bez DPH
Na dotaz
784 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 8719186015228
EAN: 8719186015228
Záruka: 24
Výrobce: NONAME
Popis a parametry

Zásuvka PowerCube Original SmartHome, White-Grey, 4 rozbočka, WiFi, vypínač

Rozbočovač se 4 zásuvkami a možností nastavení časovače spínání, ovládání hlasem nebo pomocí aplikace. ON/OFF vypínač, zásuvku je možné sdílet s dalšími uživateli, dětská pojistka, uzemnění.

Všechny SmartHome zařízení můžou být ovládány pomocí aplikace Allocacoc Smart app (ke stažení pro Apple iOS i Android). Aplikaci můžete využívat k ovládání několika zařízení PowerCube |SmartHome| současně prostřednictvím WiFi anebo mobilní sítě.

Přiřaďte si vícero zařízení k jednomu režimu a spusťte je kliknutím na jedno tlačítko v aplikaci. Můžete například proměnit stolní lampu na světlo, které vás po ránu probudí, ráno zapnout kávovar, rozehřát troubu, pustit topení po cestě domů z práce anebo ovládat zahradní osvětlení.

Zásuvka PowerCube Original SmartHome, White-Grey, 4 rozbočka, WiFi, vypínač

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené