Philips LCD 43BDL3117P - 43" P-Line, 4K UHD, 24/7, 700cd/m2, 500 000:1, 8ms, LAN
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: 43BDL3117P/00
Záruka: 36 měsíců
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Ke stažení
Výkon a flexibilita
Jasnější obraz a nepřetržitý provoz.
43"
UHD Panel
750 cd/m2
Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control
D-image: klinicky přesné snímky
Funkce FailOver zajišťuje, že obsah bude vždy přehráván
Sofistikovanost a inteligence s modulem SDM-L
Technické údaje
Obraz/displej
Úhlopříčka obrazovky (metrická)
108 cm
Úhlopříčka obrazovky (palce)
42.5 palců
Poměr stran
16:9
Rozlišení panelu
3840 x 2160
Rozteč obrazových bodů
0,2451 x 0,2451 mm
Optimální rozlišení
3840 × 2160 při 60 Hz
Jas
750 cd/m2
Barevnost displeje
1,07 miliardy
Kontrastní poměr (typický)
1200:1
Dynamický kontrastní poměr
Reakční doba (typická)
8 ms
Úhel sledování (horizontální)
178 stupeň
Úhel sledování (vertikální)
178 stupeň
Technologie panelu
REKLAMY
Opar
25 %
Možnosti připojení
Výstup zvuku
3,5 mm konektor
Vstup videa
Display Port 1.2 (x 1)
DVI-I (x 1)
USB 2.0 (x 1)
HDMI 2.0 (x 3)
Vstup zvuku
3,5 mm konektor
Další připojení
Micro SD (x 1)
SDM-L
Senzor teploty
Výstup videa
Display Port 1.2 (x 1)
HDMI 2.0 (x 1)
Externí ovládání
3,5mm konektor IR (vstup/výstup)
RJ45
2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup)
Senzor okolního osvětlení
Pohodlí
Umístění
Na šířku (24/7)
Na výšku (24/7)
Čtvercový rastr
Až 15 × 15
Funkce spořiče obrazovky
Posun pixelů, nízký jas
Ovládání pomocí klávesnice
Skrytý
Uzamykatelný
Smyčkové propojení signálu
DisplayPort
RS232
Rozhraní HDMI
Smyčkové propojení IR
Snadná instalace
Rukojeti pro přenášení
Funkce pro úsporu energie
Smart Power
Síťově ovládaný
RS232
RJ45
Zvuk
Vestavěné reproduktory
2 x 10 W RMS
Napájení
Napájení ze sítě
100 ~ 240 V AC, 50 ~ 60 Hz
Spotřeba (typická)
80 W
Spotřeba (max.)
220 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu
<0,5 W
Značka energetické třídy
G
Podporovaná rozlišení
Počítačové formáty
1440 x 900, 60 Hz
1024 x 768, 60, 70, 75 Hz
1152 x 864, 75 Hz
1152 x 870, 75 Hz
1280 x 1024, 60 Hz
1280 x 720, 60 Hz
1280 x 800, 60 Hz
1600 x 1200, 60 Hz
1 680 x 1 050, 60 Hz
1920 x 1080, 60 Hz
640 x 480, 60, 67, 72, 75 Hz
720 x 400, 70 Hz
800 x 600, 56, 60, 72, 75 Hz
Videoformáty
480p, 60 Hz
576p, 50 Hz
720p, 50, 60 Hz
1080i, 50, 60 Hz
1080p, 50, 60 Hz
3840 x 2160, 30 Hz
3840 x 2160, 60 Hz
Rozměry
Šířka přístroje
973 mm
Hmotnost výrobku
13,94 kg
Výška přístroje
561,2 mm
Hloubka přístroje
76,80 mm
Šířka přístroje (palce)
38,31 palců
Výška přístroje (palce)
22.1 palců
Držák na zeď
200 × 200 mm, M6
Hloubka přístr. (palce)
3,02 palců
Šířka rámečku
13,9 mm (plochý rámeček)
Hmotnost výrobku (lb)
30,73 lb
Provozní podmínky
Nadmořská výška
0 ~ 3000 m
Rozsah teplot (provozní)
0 ~ 40 °C
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
50 000 hodin
Rozsah teplot (skladovací)
-20 ~ 60 °C
Rozsah vlhkosti (provozní) [RH]
20 ~ 80 % rel. vlhk. (bez kondenzace)
Rozsah vlhkosti (skladovací) [RH]
5 ~ 95 % rel. vlhk. (bez kondenzace)
Multimediální aplikace
USB přehrávání videa
H.264
Motion JPEG
MPEG1/2
WMV3
USB přehrávání obrazu
BMP
JPEG
PNG
USB přehrávání hudby
AAC
MPEG
HEAAC
Příslušenství
Dodávané příslušenství
Kryt spínače AC
Logo Philips (1x)
Napájecí kabel (x 3)
Stručný návod (1x)
Dálkový ovladač a baterie AAA
Kabel RS232 (3 m) (x1)
Kabel pro uzavřený cyklus RS232 (x 1)
Kryt USB (x 1)
Svorka na kabely (x 3)
Sada pro vymezení krajů (x2)
Podstavec
BM05922 (volitelný)
Různé
Jazyky zobrazení údajů na obrazovce
Arabština
Nizozemština
Dánština
Čeština
Francouzština
Finština
Němčina
Italština
Japonská
Norština
Polština
Portugalská
Ruština
Španělština
Švédština
Zjednodušená čínština
Turečtina
Tradiční čínština
Záruka
Tříletá záruka
Regulační opatření
CE
FCC, třída A
CB
BSMI
EAC
EMF
VCCI
PSB
ETL
EPA
ParametryPorovnání
Dotykový displej (monitory)
Ne
Režim provozu (monitory)
24/7
Výrobce (monitory)
Philips
Úhlopříčka displeje (monitory, TV)
43"
Jas (monitory)
700 cd/m2
GPSR
Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;