Philips LCD 86BDL3652T - 86" T-Line, Touch, 18/7, IPS, UHD, 420cd/m2, 500 000:1, 8ms, Android, Wi-Fi
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: 86BDL3652T/00
Záruka: 36 měsíců
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Ke stažení
Signage Solutions Vícedotykový displej
Interaktivní displej v učebně
S vícedotykovou technologií
86"
Se systémem Android
Vícedotykový
Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control
Slot OPS umožňuje zabudování do počítače bez kabelů
Android: Používejte své vlastní nebo své oblíbené aplikace
Vícedotyková technologie s možností 20 dotykových bodů
Vestavěný režim tabule
Bezdrátové sdílení obrazovky a pokročilá spolupráce
Technické údaje
Obraz/displej
Úhlopříčka obrazovky (metrická)
217,4 cm
Úhlopříčka obrazovky (palce)
85,6 palců
Rozlišení panelu
3840 x 2160
Optimální rozlišení
3840 × 2160 při 60 Hz
Jas
420 cd/m2
Dynamický kontrastní poměr
Reakční doba (typická)
8 ms
Poměr stran
16:9
Úhel sledování (horizontální)
178 stupeň
Úhel sledování (vertikální)
178 stupeň
Rozteč obrazových bodů
0,4935 x 0,4935 mm
Barevnost displeje
1,07 miliardy
Vylepšení obrazu
Technologie 3:2/2:2 motion pull down
Hřebenový filtr 3D
Kompenzace pohybu deinteralcingem
Progressive scan
3D MA deinterlacing (odstranění řádkového prokladu)
Zdokonalená funkce Dynamic contrast
Povrchová úprava
Potah proti oslnění
Technologie panelu
IPS
Kontrastní poměr (typický)
1200:1
Operační systém
Android 9
Podporovaná rozlišení
Počítačové formáty
640 x 350, 70 Hz
640 x 480, 60, 67, 72, 75 Hz
800 x 600, 56, 60, 72, 75 Hz
832 x 624, 75 Hz
848 x 480, 60 Hz
960 x 720, 75 Hz
1024 x 768, 60,70 Hz
1 152 x 864, 60, 70, 75 Hz
1 152 x 900, 66 Hz
1 280 x 720, 60, 70 Hz
1 280 x 768, 60 Hz, 75 Hz
1 280 x 800, 60, 75 Hz
1280 x 960, 60 Hz
1 280 x 1 024, 60, 67, 75 Hz
1360 x 768, 60 Hz
1366 x 768, 60 Hz
1 400 x 1 050, 60 Hz, 75 Hz
1 440 x 900, 60 Hz, 75 Hz
1 440 x 1 050, 60 Hz
1 600 x 900, 60 Hz
1600 x 1200, 60 Hz
1 680 x 1 050, 60 Hz
1920 x 1080, 60 Hz
1920 x 1200, 60 Hz
3 840 x 2 160, 24, 25, 30, 60 Hz
Videoformáty
480p, 60 Hz
576p, 50 Hz
720p 60Hz
720p, 50, 60 Hz
1080i, 50, 60 Hz
1080p, 50, 60 Hz
Možnosti připojení
Vstup videa
Display Port 1.2 (x 1)
DVI-I (x 1)
HDMI 2.0 (x 4)
USB 2.0 (x 2)
USB 3.0 (x 2)
USB-C
Vstup zvuku
3,5mm konektor (x 1)
Výstup videa
Display Port 1.2 (x 1)
DVI - D (x 1)
HDMI 2.0 (x 2)
USB 2.0 (x 2)
Výstup zvuku
3,5 mm konektor (x 2)
Externí ovládání
3,5mm konektor IR (vstup/výstup)
RJ45
2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup)
Další připojení
OPS
micro SD
Pohodlí
Umístění
Na výšku (12/7)
Na šířku (18/7)
Funkce spořiče obrazovky
Nízký jas
Smyčkové propojení signálu
DisplayPort
RS232
Smyčkové propojení IR
Snadná instalace
Smart insert
Funkce pro úsporu energie
Smart Power
Výkon obrazu
Pokročilé ovládání barev
Síťově ovládaný
RS232
RJ45
Ovládání pomocí klávesnice
Skrytý
Uzamykatelný
Signál dálkového ovladače
Uzamykatelný
Další výhody
Rukojeť pro přenášení
Provozní podmínky
Rozsah teplot (provozní)
0 ~ 40 °C
Rozsah teplot (skladovací)
-20 ~ 60 °C
Relativní vlhkost
20 ~ 80 %(provoz),5 - 95 %(skladování) %
Nadmořská výška
0 ~ 3000 m
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
50 000 hodin
Napájení
Spotřeba (typická)
390 W
Spotřeba (max.)
650 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu
<0,5 W
Napájení ze sítě
100–240 V~, 50–60 Hz, 7,5 A
Funkce úspory energie
Smart Power
Značka energetické třídy
G
Zvuk
Vestavěné reproduktory
2 x 20 W RMS
Příslušenství
Volitelné příslušenství
Interaktivní hardwarové klíče
Dodávané příslušenství
Čisticí hadřík (x 1)
Kabel DVI-D (1,8 m)
Šroub M2 (x 2)
Šroub M3 (x 2)
Logo Philips (1x)
Kabel pro uzavřený cyklus RS232
Dotykové pero (x 2)
Dotykové USB (x 1)
Kryt USB (x 1)
Napájecí kabel
Baterie pro dálkový ovladač
Kabel HDMI
Kabel pro infračervený senzor (1,8 m) (x 1)
Stručný návod (1x)
Dálkové ovládání (x1)
Kabel RS232
Různé
Jazyky zobrazení údajů na obrazovce
Arabština
Nizozemština
Dánština
Čeština
Francouzština
Finština
Němčina
Italština
Japonská
Norština
Polština
Portugalská
Ruština
Španělština
Švédština
Zjednodušená čínština
Turečtina
Tradiční čínština
Regulační opatření
CE
FCC, třída A
RoHS
CB
BSMI
EAC
EMF
PSB
ETL
Multimediální aplikace
USB přehrávání videa
ASF
AVI
DAT
FLV
MKV
MP4
MPEG
MPG
TS
VOB
WEBM
WMV
USB přehrávání obrazu
BMP
JPEG
JPG
PNG
USB přehrávání hudby
AAC
M4A
MP3
WMA
Interakce
Vícedotyková technologie
Infračervený dotykový bez mezer
Dotykové body
20 souběžných dotykových bodů
Systém Plug and Play
Splňuje normu HID
Ochranné sklo
Antireflexní
Tvrzené bezpečnostní sklo
Interní přehrávač
procesor
MTK5680
GPU
DDR4 4 GB
Paměť
4 GB RAM
Úložiště
32 GB
ParametryPorovnání
Dotykový displej (monitory)
Ano
Režim provozu (monitory)
18/7
Výrobce (monitory)
Philips
Úhlopříčka displeje (monitory, TV)
86"
Jas (monitory)
420cd/m2
GPSR
Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;