Acer Nitro V 15 (ANV15-52-77TF) i7-13620H/32GB/1TB SSD/15,6"/GF4050/herní notebook/Win11 Home/černá
Acer Nitro V 15 (ANV15-52-77TF) - Windows 11 Home - Intel® Core™ i7-13620H - 16 GB DDR5 Memory + 16 GB DDR5 Memory - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2) - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 165Hz 300nits - NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6G-GDDR6 (2C*512*16*3) 16Gbps - Wifi 6 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.1 - HD TNR Camera with... více
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: NH.QUAEC.00B
EAN: 4711474812285
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ACER
Popis a parametry
Ke stažení
Acer Nitro V 15 (ANV15-52-77TF) - Windows 11 Home - Intel® Core™ i7-13620H - 16 GB DDR5 Memory + 16 GB DDR5 Memory - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2) - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 165Hz 300nits - NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6G-GDDR6 (2C*512*16*3) 16Gbps - Wifi 6 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.1 - HD TNR Camera with 2Mic. - Amber backlight KB - 3x USB 3.2 Gen1 - 1x USB Type-C: USB 3.2 gen2 (up to 10 Gbps) - DisplayPort over USB-C - Thunderbolt™ 4 - USB charging 5 V; 3 A - DC-in port 20 V; 65 W - HDMI 2.1 - RJ-45 - DTS® X: Ultra audio - Dual-fan system - 57Wh Li-ion battery - 135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50% - Obsidian black
Operační systém
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru Intel®
Typ procesoru Core™ i7
Model procesoru i7-13620H
Rychlost procesoru 2,40 GHz
Jádro procesoru Desetijádrový (10jádrový)
Procesor Generation 13. gen
Vlákna procesoru 16
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče NVIDIA®
Výrobce grafického řadiče GeForce RTX™ 4050
Kapacita grafické paměti 6 GB
Technologie grafické paměti GDDR6
Dostupnost grafické paměti Vyhrazená
Hodiny GPU Boost do 1695 MHz
Maximální grafický výkon do 75 W
Velikost obrazovky 39,6 cm (15,6")
Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD
Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný)
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení obrazovky 1920 x 1080
Standardní obnovovací frekvence 165 Hz
Poměr stran 16:9
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 32 GB
Technologie systémové paměti DDR5 SDRAM
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 1 TB
Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Technologie Ethernet Gigabit Ethernet
Standard Bluetooth Bluetooth 5.1 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 3
Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu C 1
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ano
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ano
Vlastnosti touchpadu Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice Jantarové podsvícení
NitroSense
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-polymerový (Li-Polymer)
Max. doba chodu na baterii 9,50 Hodin
Energie baterie 57 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 135 W
Fyzické charakteristiky
Výška 23,50 mm
Šířka 362,3 mm
Hloubka 239,9 mm
Hmotnost (přibližná) 2,11 kg
Barva výrobku Černá
Smíšený
Obsah balení Nitro V 15 ANV15-52-77TF Herní Notebook
Lithium Polymer (Li-polymer) Baterie
Napájecí adaptér
Napájecí šňůra
ParametryPorovnání
TPM chip (NTB)
Ne
Snímač otisku prstu (NTB)
Ano
Typ disku (NTB)
SSD
Polohovací zařízení (NTB)
Touchpad
Počet USB portů (NTB)
4
Optická mechanika (NTB)
Ne
Dotykový displej (NTB)
Podsvícená klávesnice (NTB)
Ano
Lokalizace
CZ+SK+ENG
Zařízení 2v1 (NTB)
Barva víka (NTB)
Černá
Vnitřní barva (NTB)
Černá
GSM modem (NTB)
Thunderbolt (NTB)
Numerická klávesnice (NTB)
RJ45 (NTB)
Typ panelu (NTB)
IPS
Provedení (NTB)
Standardní
Určení (NTB)
Herní
Rozlišení (NTB)
1920x1080 (FHD)
Procesor (NTB)
Intel Core i7
Typ displeje (NTB)
Matný
Velikost paměti (NTB)
32 GB
Velikost úložiště (NTB)
1 TB
Grafická karta (NTB)
Dedikovaná 6GB
Operační systém (NTB)
Windows 11 Home
Záruka firma/fyz.osoba (NTB)
2 roky
Úhlopříčka displeje (NTB)
15"