JPL X500 MON Headband, DECT modulární náhlavní souprava, jednoušní spona přes hlavu k X500 Boom

JPL X500 MON Headband je spona na jedno ucho, po zasunutí modulu X500 Boom do spony vznikne profesionální a pohodlná jednoušní náhlavní souprava. Náušníky jsou vyrobeny z měkké koženky, která nezpůsobuje otlaky na uších. Náhlavní souprava je uzpůsobena pro co největší uživatelský komfort. Sponu lze velmi snadno upravi... více
924.79 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
1 119 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: Element MON Headband
EAN: 5060126956341
Záruka: 24
Výrobce: GRANDSTREAM
Popis a parametry

JPL X500 MON Headband, DECT modulární náhlavní souprava, jednoušní spona přes hlavu k X500 Boom

JPL X500 MON Headband je spona na jedno ucho, po zasunutí modulu X500 Boom do spony vznikne profesionální a pohodlná jednoušní náhlavní souprava. Náušníky jsou vyrobeny z měkké koženky, která nezpůsobuje otlaky na uších. Náhlavní souprava je uzpůsobena pro co největší uživatelský komfort. Sponu lze velmi snadno upravit dle velikosti hlavy uživatele.

JPL Telecom je renomovaná britská společnost, globální inovátor v oblasti designu a výroby drátových a bezdrátových profesionálních náhlavních souprav.
JPL X500 je prémiové modulární bezdrátové řešení do vytížených kanceláří a call center. JPL X500 je jedinečný modulární spolehlivý DECT systém náhlavní soupravy, který byl navržen tak, aby uživateli umožňoval výběr stylů nošení a poskytoval významné úspory nákladů a delší životnost. JPL X500 lze kupovat po modulech, koupíte si jen to, co potřebujete.

V hlavním modulu JPL X500 získáte to nejdůležitější. DECT X500 základnu, kvalitní širokopásmový reproduktor s mikrofonem potlačujícím okolní hluk X500 Boom a pohodlnou sponu přes hlavu na jedno ucho. Tento modul je určen pro připojení ke stolním telefonům, uživatel se může vzdálit od telefonu a základny do vzdálenosti až 100 m.

X500 Boom sluchátko s mikrofonem lze jednoduše odpojit od spony přes hlavu. Každý operátor tak může mít svou sponu, kterou si na konci směny odpojí a schová si ji. X500 Boom může zůstat položený na základně a nabíjet se. X500 Boom lze nabíjet i mimo základnu přes micro USB konektor. Na X500 Boom se nachází tlačítko pro vyzvednutí hovoru, ovladač hlasitosti hovoru a vypnutí mikrofonu. K jedné základně lze připárovat až 5 X500 Boom sluchátek s mikrofonem.

JPL X500 MON Headband, DECT modulární náhlavní souprava, jednoušní spona přes hlavu k X500 Boom

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené