Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Síťové prvky aktivní
  4. Optické moduly

MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G

Přidat do oblíbenýchMikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G

Kód produktui54_517000463
Part numberS-3553LC20D
EAN produktuS-35/53LC20D
 
Záruka:24
Výrobce:MIKROTIK
Skladová dostupnost:skladem pro ESHOP, expedice do 24 hodin
Vaše cena bez DPH
1480.17 Kč
Vaše cena včetně DPH
1791 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Ke stažení
Hlídací pes
S-3553LC20D

OVERVIEW
S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm, which works for connections up to 20km and supports DDM. The S-53LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP transeiver with an LC connector,T1550nm/R1310nm, which works for connections up to 20km and supports DDM.

Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

SPECIFICATIONS
Product code
• S-3553LC20D

Distance
• 20KM

Mode
• SM

Data Rate
• 1.25G

Connector
• Dual LC

Format
• SFP
Optika: Ano

Dokumenty

Aktuální cena produktu je1791Kč  s dph
Váš e-mail