Philips LCD 65BDL6005X 65" - X-Line, 24/7, UHD, LED, 500cd/m2, 500 000:1, 8ms, LAN
Získejte větší obraz Ujistěte se, že je každý detail pod kontrolou. Displej Philips X-Line Videowall byl navržen pro nepřetržitý provoz a lze jej upravit tak, aby vyhovoval všem vaším požadavkům. Prohlížejte obsah z několika zdrojů v reálném čase ve vylepšené kvalitě. Sledování, správa, ovládání 65" Podsvícení Direct... více
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: 65BDL6005X/00
EAN: 8712581785772
Záruka: 36 měsíců
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Ke stažení
Získejte větší obraz
Sledování, správa, ovládání
65"
Podsvícení Direct LED
Ultra HD
500 cd/m2
Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control
Funkce FailOver zajišťuje, že obsah bude vždy přehráván
Slot OPS umožňuje zabudování do počítače bez kabelů
Přidejte výkon zpracování systému Android prostřednictvím volitelného modulu CRD50
Dlaždicový režim. Vytvářejte dlaždicové 4K videostěny jakékoli velikosti
Mimořádně úzké rámečky. Pro obraz bez rušení
Technické údaje
Obraz/displej
Úhlopříčka obrazovky (metrická)
164 cm
Úhlopříčka obrazovky (palce)
64.5 palců
Poměr stran
16:9
Rozlišení panelu
3840 x 2160
Rozteč obrazových bodů
0,372 × 0,372 mm
Optimální rozlišení
3840 × 2160 při 60 Hz
Jas
500 cd/m2
Barevnost displeje
1,07 B
Kontrastní poměr (typický)
1300:1
Dynamický kontrastní poměr
Reakční doba (typická)
8 ms
Úhel sledování (horizontální)
178 stupeň
Úhel sledování (vertikální)
178 stupeň
Opar
25 %
Možnosti připojení
Výstup zvuku
3,5mm konektor Mini Jack (x 1)
Vstup videa
Display Port 1.2 (x 1)
DVI-D (x 1)
HDMI 2.0 (x 2)
VGA (analogové D-Sub) (x 1)
Vstup zvuku
3,5mm konektor Mini Jack (x 1)
Další připojení
OPS
USB 2.0 (x 1)
Výstup videa
Display Port 1.2 (x 1)
Externí ovládání
3,5mm konektor jack IR (vstup)
IR (vstup/výstup) RJ45
LAN RJ45 (x2)
RS232 (vstup/výstup) RJ45
Pohodlí
Umístění
Na šířku (24/7)
Na výšku (24/7)
Čtvercový rastr
Až 10 x 10
Funkce spořiče obrazovky
Posun pixelů, nízký jas
Smyčkové propojení signálu
DisplayPort
IR a RS232 přes RJ45
LAN
Snadná instalace
Rukojeti pro přenášení
Smart insert
Funkce pro úsporu energie
Smart Power
Síťově ovládaný
LAN (RJ45)
Zvuk
Vestavěné reproduktory
2 × 10 W (RMS)
Napájení
Spotřeba (v režimu zapnuto)
150 W
Spotřeba (typická)
210 W
Spotřeba (max.)
400 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu
0,5 W
Značka energetické třídy
G
Podporovaná rozlišení
Počítačové formáty
720 x 400, 70 Hz
800 x 600, 60, 75 Hz
1024 x 768, 60, 75 Hz
1280 x 768, 60 Hz
1280 x 800, 60 Hz
1280 x 960, 60 Hz
1280 x 1024, 60 Hz
1360 x 768, 60 Hz
1366 x 768, 60 Hz
1600 x 1200, 60 Hz
1920 x 1080, 60 Hz
3840 x 2160, 60 Hz
Videoformáty
720p, 50, 60 Hz
1080i, 25, 30 Hz
1080p, 50, 60 Hz
3840 x 2160, 60 Hz
2160 P 50, 60 Hz ((HDMI/OPS/DP)
Rozměry
Šířka přístroje
1 432,6 mm
Hmotnost výrobku
29,2 kg
Výška přístroje
807,6 mm
Hloubka přístroje
88,8 mm (držák na stěnu D@Wall Mount)) / 91 7 mm (rukojeť D@Handle) mm
Šířka přístroje (palce)
56,40 palců
Výška přístroje (palce)
31.80 palců
Držák na zeď
400 x 400 mm, M6
Hloubka přístr. (palce)
3,50 (držák na stěnu D@Wall Mount) / 3,61 (rukojeť D@Handle) palců
Šířka rámečku
2,3 mm + 1,2 mm
Provozní podmínky
Nadmořská výška
0 ~ 3000 m
Rozsah teplot (provozní)
0 ~ 40 °C
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
50 000 hodin
Rozsah teplot (skladovací)
-20 ~ 60 °C
Rozsah vlhkosti (provozní) [RH]
20–80 % (bez kondenzace)
Rozsah vlhkosti (skladovací) [RH]
5–95 % (bez kondenzace)
Příslušenství
Dodávané příslušenství
Kryt spínače AC
Sada pro vymezení krajů
3x vložka
Kabel pro infračervený senzor (1,8 m) (x 1)
Stručný návod (1x)
Dálkový ovladač a baterie AAA
Konvertor RJ45 / RS232
Svorka na kabely (x 3)
Napájecí kabel
Kabel DP (x1)
Kabel RJ45 (x1)
Různé
Jazyky zobrazení údajů na obrazovce
Arabština
Čeština
Francouzština
Němčina
Italština
Japonská
Polština
Ruština
Španělština
Zjednodušená čínština
Turečtina
Tradiční čínština
Záruka
Tříletá záruka
Regulační opatření
CE
FCC, třída A
RoHS
CB
ETL
ParametryPorovnání
Dotykový displej (monitory)
Ne
Režim provozu (monitory)
24/7
Výrobce (monitory)
Philips
Úhlopříčka displeje (monitory, TV)
65"
Jas (monitory)
GPSR
Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;