Poskozena krabice Aspire Go 15 (AG15-41P-R1J5) Ryzen 5 7535HS/16G/15,6" FHD/W11 Home stříbrná
Aspire Go 15 (AG15-41P-R1J5) - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ 5 7535HS - 16 GB DDR5 Memory + N (up to 2x 16GB) - 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 300nits - AMD Radeon™ Graphics - Wifi 6 802.11ax MU-MIMO + BT 5.1 - HD USB TNR Camera with 2Mic. - 2x USB Type-C™ port supporting: USB 3.2 Ge... více
E-shop 1 ks
Kód: NX.J4MEC.001
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ACER
Popis a parametry
Ke stažení
Aspire Go 15 (AG15-41P-R1J5) - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ 5 7535HS - 16 GB DDR5 Memory + N (up to 2x 16GB) - 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 300nits - AMD Radeon™ Graphics - Wifi 6 802.11ax MU-MIMO + BT 5.1 - HD USB TNR Camera with 2Mic. - 2x USB Type-C™ port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W - 2x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - Acer Sense App - 53Wh Li-ion battery - 65W USB Type-C AC Adapter PCR50%_TCO9.0 - Pure Silver
*************** Poskozena krabice, notebook 100%, plna zaruka ****************
Technická specifikace
Operační systém
Windows 11 Home
Procesor
Výrobce: AMD
Model procesoru 7535HS
Rychlost procesoru 3,30 GHz
Jádro procesoru Hexa-core (6 Jádro)
Zobrazení a grafika
Velikost obrazovky: 15.6" (39.6 cm)
Typ: LCD, ComfyView (matný), IPS
Rozlišení: 1920 x 1080
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Grafika: AMD Radeon™ Graphics (sdílená paměť)
Paměť
RAM: 16 GB DDR4 SDRAM
Úložiště
SSD: 512GB
Síť a komunikace
Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Ethernet: Gigabit Ethernet
Bluetooth: 5.1 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon: Ano
Reproduktory: 2
Čtečka otisků prstů: Ne
Porty
HDMI: 1
2x USB Type-C™ port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W
2x USB 3.2 Gen1
Baterie
Typ: Lithium-iontový (Li-Ion)
Kapacita: 53 Wh
Fyzické charakteristiky
Výška: 19.90 mm
Šířka: 362.9 mm
Hloubka: 241.3 mm
Hmotnost: 1.78 kg
Barva: Stříbrná
Obsah balení
Aspire Go 15 (AG15-41P-R1J5) Notebook
Lithium ION (Li-ion) Baterie
Napájecí adaptér
Napájecí šňůra
ParametryPorovnání
TPM chip (NTB)
Ne
Snímač otisku prstu (NTB)
Ne
Typ disku (NTB)
SSD
Polohovací zařízení (NTB)
Touchpad
Počet USB portů (NTB)
4
Optická mechanika (NTB)
Dotykový displej (NTB)
Podsvícená klávesnice (NTB)
Lokalizace
CZ+SK+ENG
Barva víka (NTB)
Stříbrná
GSM modem (NTB)
Thunderbolt (NTB)
Numerická klávesnice (NTB)
Ano
RJ45 (NTB)
Ano
Typ panelu (NTB)
IPS
Provedení (NTB)
Standardní
Určení (NTB)
Běžné použití
Rozlišení (NTB)
1920x1080 (FHD)
Procesor (NTB)
AMD Ryzen 7
Typ displeje (NTB)
Matný
Velikost paměti (NTB)
16 GB
Velikost úložiště (NTB)
512 GB
Grafická karta (NTB)
Integrovaná
Operační systém (NTB)
Linux/Linpus/Eshell
Záruka firma/fyz.osoba (NTB)
2 roky
Úhlopříčka displeje (NTB)
15"